علیرضا بیرانوند دروازه‌بان نفت تهران معتقد است که حق ملوان مقابل نفت باخت نبود.       بیرانوند در گفت […]

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان نفت تهران معتقد است که حق ملوان مقابل نفت باخت نبود.

 

 

 

بیرانوند در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، گفت: سخت ترین بازی نفت مقابل پدیده است، چون ما دو امتیاز با تراکتورسازی در جدول فاصله داریم و برای اینکه همچنان در کورس قهرمانی بمانیم می بایست حتما سه امتیاز بازی با پدیده را در مشهد، کسب کنیم. تا به بازی روز آخر با تراکتورسازی امیدوار باشیم.

او ادامه داد: من اصلا این حرف را قبول ندارم که می گویند ملوان جلوی نفت، خوب نبود. ملوان اتفاقا خیلی خوب بازی می کرد و اگر بخواهم راستش را بگویم، حق ملوان جلوی ما باخت نبود. در بازی موقعیتهای زیادی هم داشتند. به عقیده من آنها می توانند با این بازی در هفته های باقی مانده خودشان را در لیگ نگهدارند.

وی افزود: ما علاوه بر سه بازی باقیمانده باید در مقابل العین هم بازی کنیم و امیدوارم که بتوانیم با یک بازی قابل قبول امتیاز لازم برای صعود را بدست آوریم. درست است که نفت در لیگ هم کار سختی دارد ولی ما باید بتوانیم در بازهای باقیمانده نتیجه لازم را بدست آوریم تا شانس قهرمانی داشته باشیم.

بیرانوند با اشاره به روند نفت در لیگ گفت: فشار و خستگی حضور در سه جام باعث شد تا بازیکنان ما چند هفته ای نتیجه لازم را نگیرند، ولی بازیکنان نفت هم قسم شدند تا در بازی های باقیمانده لیگ قهرمانی را به دست آرند.

 

منبع: ورزش۳