ملوان بندرانزلی در ۵ هفته آخر لیگ با استقلال، نفت‌تهران و فولادخوزستان بازی دارد و به همین دلیل نقش بسیار […]

ملوان بندرانزلی در ۵ هفته آخر لیگ با استقلال، نفت‌تهران و فولادخوزستان بازی دارد و به همین دلیل نقش بسیار مهمی در تعیین قهرمان لیگ‌برتر ایفا می‌ کند.

 

 

 

 

 

فرزاد حاتمی مهاجم ملوان در گفت‌وگو با “ورزش سه” ادعا می‌ کند که در همه این بازی ها تلاش می‌ کند که تیمش برنده از زمین خارج شود: خودمان هم می‌ دانیم که ملوان در چه موقعیت حساسی قرار گرفته است و در این موضوع هیچ شکی وجود ندارد. با این حال شک نکنید که ما همانطوری که برابر استقلال، سپاهان و تراکتورسازی موفق بودیم تلاش می‌ کنیم در ۲ بازی باقیمانده برابر نفت و فولاد هم نتیجه بگیریم.

او ادامه داد: ما سپاهان را بردیم، با تراکتور مساوی کردیم و استقلال هم با خوش شانسی یک امتیاز از ما گرفت. حالا هم می‌ خواهیم اقتدارمان را برابر نفت‌تهران و فولاد نشان دهیم و شک نکنید چیزی جز پیروزی در این دو بازی راضی مان نمی‌ کند.

حاتمی در حالی این حرف را می‌ زند که تیم ملوان در ۵ بازی که برابر نفت برگزار کرده ۳ بار باخته، یک بار مساوی کرده و فقط یک بار برنده شده است. او در این باره هم می‌ گوید: این مساله درست است و تاریخ و آمار همیشه ماندگار هستند. به همین دلیل هم ما می‌ خواهیم فردا نفت را شکست دهیم تا به نوعی در تاریخ نام خودمان را ماندگار کنیم. شک نکنید به چیزی جز این موضوع فکر نمی‌ کنیم امثال من فوتبالشان تمام می‌ شود و مهم این است که در تاریخ نام خوبی از خود به جای بگذاریم.

مهاجم ملوان ادعا می‌ کند بازی با تیم های صدرجدولی همیشه زیبا می‌ شود: ملوان تیمی است که فوتبال را زیبا بازی می‌ کند و بازی با تیم های صدرجدولی که آنها هم خوب فوتبال بازی می‌ کنند، همیشه قشنگ می‌ شود. می‌ خواهیم کاری کنیم که فردا با ارائه یک بازی زیبا برنده از زمین خارج شویم.

حاتمی در پایان در مورد شانس سقوط ملوان به لیگ یک هم گفت: حتی به این موضوع فکر هم نمی‌ کنیم. ملوان آنقدر خوب بازی می‌ کند که شما شک نکنید نه سقوط می‌ کند و نه به این مساله فکر می‌ کند.