تیم کاراته ملوان در مسابقات باشگاههای آسیا شرکت می کند.   به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، مازیار فرید […]

تیم کاراته ملوان در مسابقات باشگاههای آسیا شرکت می کند.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، مازیار فرید خمامی قهرمان کاراته آسیا و جهان در گفتگویی درباره این مسابقات و حضور تیم کاراته ملوان گفت: هیئت کاراته استان گیلان با حمایت مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان و بر اساس توافقات آقای مسعود رهنما و سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان این تیم تحت نام ملوان در دومین دوره مسابقات باشگاههای آسیا شرکت می کند.

 

اعضای این تیم عبارتند از:  -۵۵ وحید حسنی. -۶۰ محمد غروی. -۶۷دانیال زحمتکش. -۷۵ نیما شافعی. -۸۴ آروین باقری. +۸۴ امیر پور محمد و کاراته کاها شرکت کننده در مسابقات تیمی: دادیار رهنما. سعید عباسی و پوریا حیدریان می باشند. سرمربی تیم سعید حسنی پور قهرمان بازیهای آسیایی و داوران آقایان حسن صیدگر و علیرضا نوروزی می باشند. سرپرست تیم آقای اسفندیار زیال و مربی بدنساز میلاد صالحی و تدارکات جعفر قنبرزاده هستند.

 

وی در پایان گفت: این اولین بار است که یک تیم از گیلان و کاملا گیلانی در مسابقات باشگاههای آسیا شرکت می کند البته ما می توانستیم در این مسابقات از قهرمان های کشور استفاده کنیم ولی ترجیح دادیم که از قهرمانان استان گیلان بهره ببریم و در اینجا باید از آقای سیروس محجوب و مسعود رهنما تشکر کنم