ارتباط اسکایپی شبکه تلویزیونی ورزش با ورزشگاه انزلی.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه گیلان،برای اولین بار در فوتبال […]

ارتباط اسکایپی شبکه تلویزیونی ورزش با ورزشگاه انزلی.

 


به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه گیلان،برای اولین بار در فوتبال ایران در بازی ملوان و استقلال شاهد استفاده از ابزارهای نوین ارتباط تصویری اینترنتی در گزارشهای فوتبالی پیش از بازی بودیم .

 

در این ارتباط نوین، امین افقی رییس دپارتمان رسانه ای فوتبال گیلان و ناظر رسانه ای بازیهای لیگ برتر در ورزشگاه تختی انزلی در ارتباط مستقیم با استودیو برنامه “میدان “شبکه ورزش گزارشی از اتفاقات پیش از بازی ،نحوه استقبال تماشاگران،سیستم تیم ها و بازیکنان دو تیم ارائه نمود که این پوشش خبری جالب مورد استقبال ببینندگان و فعالان رسانه ای حوزه ورزش قرار گرفت.

 

پیش بینی میشود در صورت استمرار استفاده از این تکنولوژی در شبکه های تلویزیونی شاهد تحولی در گزارشات پیش از بازی و پوشش خبری جذاب تری از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشیم.

 

به گزارش ایسنا،امین افقی از روزنامه نگاران ورزشی با سابقه و تحصیلکرده استان گیلان است که نزدیک دو دهه است در نشریات ورزشی معتبرکشور همچون خبرورزشی و نود قلم زده و باخبرگزاری‌ها همکاری داشته است وی تدریس در دانشگاه درحوزه های رسانه و فرهنگ و حضوردر باشگاه ملوان در سمت‌های معاون فرهنگی و ارتباطات، دبیر هیات مدیره،مدیر رسانه‌ای و سخنگوی باشگاه را نیز در کارنامه خود دارد.