سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: هر ۲۰۰ سال یکبار دروازه‌بانی چنین واکنشی نشان می‌دهد.     به گزارش خبرگزاری […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: هر ۲۰۰ سال یکبار دروازه‌بانی چنین واکنشی نشان می‌دهد.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، فیروز کریمی پس از تساوی یک بر یک مقابل استقلال در نشست خبری گفت:  بازی خوبی بود و هر دو تیم عالی بازی کردند و یکی از زیبارترین بازی‌های لیگ بود و بازی مناسب باعث شد که تماشاگران یک بازی زیبا را دیدند و از نظر فنی همکاران ما هم سنگ تمام گذاشتند و بدون مسایل حاشیه‌ای هواداران تیم را تشویق کردند و هر دو تیم مستحق یک امتیاز بودند.

 

وی در مورد تعویض‌هایش گفت: در مورد تعویض‌ها اصلا سوال نکنید یکبار دیگر هم این مسایل را گفتم و ما خودمان این مسایل را می‌دانیم و بازیکن را برای بازی دیگر نیاز داریم و بازیکن دچار افت روحی می‌شود صلاح ملوان همان تعویض‌هایی بود که انجام دادیم.

 

سرمربی ملوان تصریح کرد: نیمه دوم به مراتب بیشتر از نیمه اول حمله کردیم و شاید من استرس داشتم خوب بازی را ندیدم اما شرایط ما در جدول به گونه‌ای است که برگشتیم سر جای اول‌مان ما باید در کنار ارایه بازی زیبا باید فکر نتایج باشیم. درست است که فقط هدف نباید کسب نتیجه باشد و باید به فکر زیبایی فوتبال هم باشیم ولی زیبایی خالص فایده ندارد. فروزان خیلی توپ گرفت و نیمه دوم هم یکبار توپ را به تیر زدیم و هر ۲۰۰ سال یکبار یک دروازه‌بان می‌تواند چنین واکنشی نشان بدهد. شوت رضا اعتمادی را فروزان با این واکنش خوب مهار کرد تا ۲۰۰ سال دیگر، در ضمن ما دستمان بسته است و همان بازیکنانی که به میدان آوردیم به سختی به بازی رسیدند و کادر پزشکی آنها را رساند و ما برای ادامه روند مورد نیاز شما نیاز به بازیکن داشتیم و ولی تعویض‌های ما به گونه‌ای بود که هم زیبایی بازی از بین نرود و هم گل نخوریم.

 

وی ادامه داد: در بازی قبل عزیز معبودی سر خورد و گل خوردیم اما گفتن سر خوردن آن بازیکن دیگر برای ما فایده ندارد و به ما امتیاز نمی‌دهند و رسالت ما اکنون حفظ تیم در لیگ برتر است و هواداران ما هم بی نظیر هستند.

 

سرمربی ملوان تصریح کرد: به جز یک دفاع وسط دیگر تعویضی نمی‌توانستیم انجام بدهیم و خدا پدر و مادر کادر پزشکی ما را بیامرزد که بازیکنان را رساند. ان‌شالله بازی‌های بعد  سعی می‌کنیم بهتر بازی کنیم و وقتی خیال‌مان از بابت ماندن در لیگ راحت شد خوب و زیبا هم بازی خواهیم کرد.

 

کریمی در مورد حضورش در استقلال به عنوان سرمربی در گذشته و اینکه دچار چالش شد و اکنون هم در ملوان دچار چالش است، گفت: بحث آنجا بحث دوستی بود. ما مسئولیت استقلال را به خاطر سلامتی ناصر خان قبول کردیم و سال قبل از بازی با استقلال ما می‌توانستیم قهرمان شویم اما با یک پرچم قهرمانی از ما گرفته شد. ما سوم بودیم با استقلال خوزستان. در آن مقطع  ما استقلال اهواز بودیم و سعید رمضانی  آمد گفت که دکتر گفته به حجازی استرس وارد نشود و ما گریه کنان رفتیم خانه‌شان فهمیدیم که پسر و دخترش خبر نداشتند و آن حالت استثنایی بود. آن زمان خیلی به ضرر ما واستقلال بود. آن مقطع دو سه ماه فرصت داشتیم اما اکنون ۵۰ روز فرصت داشتیم. آن زمان استقلال دوازدهم بود.

 

وی در مورد وضعیت ملوان گفت: به دلیل استراحت مناسب توانستیم نیمه دوم با صلابت بازی کنیم. ما پتانسیل ۸ بازی در سه روز را نداشتیم و این بازی‌ها به ما تحمیل شد و این بازی را به بازی‌های قبلی مقایسه کنیم در بازی‌های گذشته خیلی سفر کردیم از رشت به تهران و تبریز رفتیم و ما هم از مسولان مسابقات گلایه کردیم و ان‌شالله شاهد بازی‌های خوب در آینده خواهیم بود. منهای دو بازی گذشته قبل از بازی با استقلال.

 

سرمربی ملوان در مورد هواداران گفت: هواداران ما باید خویشتن داری می‌کردند. سکو و هواداران ما غیر ورزشی  و جوانمردانه در آن یک دقیقه بود ولی نزدیک ۱۰۰ دقیقه بی نظیر بودند هم ما و هم انها را تشویق کردند. استقلال با تمام قوا آمده بود با قوایی که نیمکتش بضاعت دارد و لی ما بضاعت نداشتیم و می‌ خواستیم از این وضعیت خلاصی پیدا کنیم و قسمت اعظم بازی را انصافا مدیون هواداران بودیم که تیم را تشویق کردند.

 

فیروز کریمی، در مورد روح‌الله عرب و محمد آبشک، گفت: روح الله عرب در اوج امادگی‌اش بود و مصدوم شد و محمد حبیبی مربی دروازه بان ما چشمش شور است.  آبشک و فرزاد حاتمی خریدهای نیم فصل ماست و فکر می‌کنم عرب مشکلش جایی است که باید برود نی بیندازد آنجا! جایی که می‌رود جای مناسب باشد ولی بقیه فکر می‌کنم برسند.