مالک باشگاه ملوان گفت: به خاطر استرس زیاد بازی را تماشا نکردم اما از بچه‌ها شنیدم حقمان برد بود.   […]

مالک باشگاه ملوان گفت: به خاطر استرس زیاد بازی را تماشا نکردم اما از بچه‌ها شنیدم حقمان برد بود.

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیروس محجوب در خصوص بازی این تیم مقابل استقلال اظهار داشت: به خاطر استرسی که این روزها با آن مواجه هستم ترجیح دادم بازی را نبینم و از بیرون ورزشگاه نتیجه را دنبال می‌کردم.

 

وی افزود: تیم ما این روزها در خطر سقوط به سر می‌برد و شرایط بسیار حساس است و به همین خاطر شاید حتی بازی‌های آینده تیم را هم به خاطر استرس زیاد نبینم. ما در همه بازی‌ها باید به دنبال ۳ امتیاز باشیم تا انشاءالله با کسب ۷-۸ امتیاز از دیدارهای آینده بتوانیم در لیگ بمانیم.

 

مالک باشگاه ملوان تصریح کرد: از بچه‌های تیم شنیدم در این بازی خیلی بهتر از استقلال کار کردیم و مستحق برد بودیم، اما با توجه به اینکه استقلال هم به ۳ امتیاز این بازی برای ماندن در کورس و کسب سهمیه نیاز شدیدی داشت، نتیجه چندان بدی کسب نکردیم.

 

محجوب یادآور شد: شرایط حساس دو تیم باعث شده بود بازیکنان تحت فشار باشند اما با این حال بازی خوبی را تماشاگران دیدند. خیلی‌ها فکر می‌کردند استقلال برنده بازی باشد تا شانس خود را برای قهرمانی بالا ببرد اما بچه‌های ما یک بار دیگر ثابت کردند در روزهای سخت و حساس می‌توانند کمک‌ حال تیم باشند.

 

وی ادامه داد: اگر بتوانیم از ۴ دیدار آینده ۸ امتیاز کسب کنیم در لیگ می‌مانیم. باشگاه ملوان در آینده به شکلی کارش را ادامه خواهد داد تا در این مقاطع فصل ما استرس نیفتادن نداشته باشیم. حق ملوان و مردم انزلی خیلی بیشتر از این حرف‌هاست و انشاءالله در فصل آینده در جایگاه واقعی‌مان قرار خواهیم گرفت.