سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با ارائه یک بازی دلچسب مقابل ملوان به دنبال کسب پیروزی هستیم.     به […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با ارائه یک بازی دلچسب مقابل ملوان به دنبال کسب پیروزی هستیم.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، امیر قلعه‌نویی پس از ورود کاروان استقلال به فرودگاه رشت، درباره دیدار فردا (جمعه) مقابل ملوان اظهار داشت: پیش از هر چیز می‌خواهم بگویم که از حضور مجدد در شهر مادری‌ام، رشت خوشحالم. امیدوارم استان گیلان و به ویژه شهر رشت به زودی یک نماینده در لیگ برتر داشته باشد.

 

وی افزود: درباره بازی باید بگویم که مصاف با ملوان با وجود فیروز کریمی روی نیمکت ملوان بسیار سخت است. این تیم از زمان آمدن کریمی خیلی منسجم بازی می‌کند و مصاف با ملوان برای هر تیمی دشوار است اما ما هم استقلال هستیم و باید تنها برای ۳ امتیاز به میدان برویم.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه در حال حاضر شرایط خوبی داریم، خاطرنشان کرد: در ۳ بازی قبلی کمی بدشانس بودیم اما برای این دیدار تدارک خوبی دیده‌ایم و امیدوارم که با پیروزی از میدان خارج شویم. هدف استقلال در این دیدار ارائه یک بازی دلچسب و کسب هر ۳ امتیاز است.

 

قلعه‌نویی در خصوص اینکه کدامیک از بازیکنان تیمش را برای دیدار مقابل ملوان در اختیار ندارد، گفت: امیرحسین صادقی و هاشم بیک‌زاده از این دیدار محروم هستند، وحید طالب‌لو، محسن کریمی و خسرو حیدری هم مصدومانی هستند که به این دیدار نمی‌رسند.