محسن یوسفی بازین ملوان با کارت زردی که در بازی با گسترش فولاد گرفت سه کارته شد و نمی تواند […]

محسن یوسفی بازین ملوان با کارت زردی که در بازی با گسترش فولاد گرفت سه کارته شد و نمی تواند در بازی آینده مقابلتیم سابقش استقلال به میدان برود.

 

 

 

یوسفی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، گفت: من خیلی دوست داشتم که بتوانم در بازی با استقلال به میدان بروم، خیلی هم دقت کردم تا در بازی با گسترش کارت نگیرم. ولی متاسفانه اخطار گرفتم و سه کارته شدم.

مشکلاتی وجود دارد که باعث می شود ملوان نتیجه نگیرد

متاسفانه ما بعد از ۴ بازی که نتیجه گرفته بودیم در بازیهای اخیر نتوانستیم ثبات خودمان را حفظ کنیم و دچار مشکل شدیم. بعد از آنکه در جدول جایگاهمان بهتر شده بود، مجددا خطر سقوط را احساس می کنیم. ملوان از لحاظ شرایط تیمی و فنی خوب است. اما متاسفانه مشکلاتی وجود دارد که باعث شده تیم نتیجه نگیرد.

ملوان را از قعر جدول جدا کردیم

ما زحمات زیادی در هفته های اخیر کشیدیم تا تیم را از قعر جدول لیگ جدا کنیم. قبل از بازی با پرسپولیس ما تنها ۴ امتیاز داشتیم. اما بعد از آن با تلاش بچه ها و کادر فنی جایگاهمان بهتر شده بود. اما متاسفانه در بعضی از دیدارها مثل بازی با گسترش، ما بدشانسی هم می اوریم توپهایمان در گل نمی رود و گل می خوریم.

بازیکنان مشکل روحی دارند

به عقیده من تیم ما بیشتر مشکل روحی روانی دارد و از لحاظ فنی و فوتبالی شراط خوبی در زمین داریم. در این فصل هم هواداران پرشور ملوان و هم بازیکنان فراز و نشیبهای زیادی را پشت سر گذاشتند. من به آنها قول می دهم که در بازیهای باقیمانده بازیکنان تمام تمرکزشان را روی این می گذارند که ملوان امتیاز بگیرد و سقوط نکند. ما در هفته های آینده با چند تیم بالای جدولی و چند تیمی که خطر سقوط را احساس می کنند بازی داریم و فکر می کنم کار سختی در پیش داریم که باید همه توانمان را به کار بگیریم تا بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم.

 

منبع : ورزش۳