باشگاه نفت مسجد سلیمان طی نامه ای اعتراض خود را به حضور بازیکن خارجی راه آهن اعلام کرده و در […]

باشگاه نفت مسجد سلیمان طی نامه ای اعتراض خود را به حضور بازیکن خارجی راه آهن اعلام کرده و در این رابطه گفته می شود موتومبا شرایط عقد قرارداد با باشگاه راه آهن را نداشته است.

 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، نامه فدراسیون فوتبال ترکیه به استعلام نفت مسجدسلیمان نشان می دهد که موتومبا بازیکن آزاد نبوده است: موتومبا بازیکن آزاد نیست مسوولان باشگاه نفت مسجدسلیمان برای اینکه مطمئن شوند مارتین موتومبا بازیکن آزاده نبوده و بعد از فصل نقل و انتقالات رسمی فیفا از تیمش اردو اسپور جدا شده، به فدراسیون فوتبال ترکیه نامه زدند و در این مورد استعلام کردند تا مدارک کاملی به سازمان لیگ فدراسیون فوتبال بدهند که فدراسیون فوتبال ترکیه به این نامه جواب روشن و کاملی داد. در نامه رسمی فدراسیون فوتبال ترکیه در پاسخ به استعلام باشگاه نفت مسجدسلیمان رسما نوشته شده بازیکن مذکور پس از خاتمه نقل وانتقالات زمستانی برای تیم اردو اسپور به میدان رفته و بازیکن آزاد محسوب نمی‌شود.

این بازیکن در دیدار برابر پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان به میدان رفته و در صورتی که مشخص شود قراردادش قانونی نبوده، باشگاه راه آهن با کسر امتیاز روبرو خواهد شد.