دفتر خاطرات این فصل و حتی فصل های گذشته ی ملوان پر از روزهای تلخ و اتفاقات دردناکی بوده که […]

دفتر خاطرات این فصل و حتی فصل های گذشته ی ملوان پر از روزهای تلخ و اتفاقات دردناکی بوده که شاید هر تیم دیگری جز ملوان متحمل آنها می شد هرگز از زیر بار سنگین آنها کمر صاف نمی کرد، اما قوهای سپید خزر همیشه در تمامی رقابت ها و در دشوار ترین موقعیت ها برگ برنده ی طلایی شان را به عنوان آخرین سلاح برای گرفتن حقشان بر پیکره ی حریفان روانه کرده اند و آن چیزی نبوده جز دلگرمی هوادارانی که نه آوار مشکلات و نه هجوم اتفاقات بد ذره ای از حجم حمایت ها و میزان علاقه شان به تیم کم نکرده و با وجود هزاران دلایل دلسرد کننده هرگز امید خود را از دست نداده اند.

 

ملوان مجددا به منطقه ی خطر سقوط کرده است اما هنوز ۵ هفته ی دیگر از رقابت های لیگ برتر باقی مانده است و در صورت کسب امتیازات لازم می توانیم مجددا بنر “خداحافظ روزهای سخت” را روی سکوها دست به دست بچرخانیم! فقط کافیست بار دیگر به قوهای سپید شهرمان نشان دهیم همانند گذشته تا آخرین دقیقه از آنها حمایت خواهیم کرد.

 

با هم و به یاری یکدیگر، روزهای بلند و کسالت آور بهار ۹۴ را به برگی سپید در تقویم ملوان تبدیل خواهیم کرد و عصر چهارشنبه ساعت ۱۶ به محل تمرین قوهای سپید در استادیوم تختی انزلی رفته  و ملوانان را با روحیه ای مضاعف رهسپار دیدار با استقلال تهران خواهیم نمود .

 

وعده ی ما ساعت ۱۶ ، استادیوم تختی انزلی ، با هم و یکصدا برای ملوان .

 

 

ما هوای ملوان را داریم

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net