هفته های آخر لیگ همیشه پر از التهاب و نگرانی برای تیمهایی است که در معرض سقوط هستند و از […]

هفته های آخر لیگ همیشه پر از التهاب و نگرانی برای تیمهایی است که در معرض سقوط هستند و از هر راهی برای فرار از منطقه خطر استفاده می نمایند.

 

در سالهای گذشته بارها شاهد بوده ایم که برخی تیمها بعضا ازروشهای نامتعارف و حتی ناجوانمردانه برای این موضوع استفاده کرده و صدای تیمهای مهمان را درآورده اند. در شهر انزلی اما به علت پیشینه ورزشی و فرهنگی هیچگاه این اتفاق نیفتاده و نخواهد افتاد اما انتظار این است که باشگاه ملوان و علی الخصوص عوامل برگزاری مسابقه با هماهنگی های لازم قبل از بازی شرایط را برای رفاه حال هواداران و استفاده از پتانسیل آنها برای تشویق و تزریق روحیه و انرژی مثبت به تیم استفاده نمایند .

 

یکی از اینکارها استفاده از سیستم صوتی مناسب در ورزشگاه است که متاسفانه در سالهای اخیر عوامل اجرایی برگزاری مسابقه در انزلی زیر بار این مساله نرفته و آن را خلاف قانون می دانند در صورتیکه بارها و بارها در شهرهای مختلف مثل تبریز و اصفهان و تهران و حتی مسابقه اخیر در کرج شاهد استفاده از آن بنحو احسن جهت ایجاد شور و هیجان در میان هوادارن بوده ایم . تشویق بوندس لیگایی که یکی از راههای ترغیب و تشویق هواداران و ایجاد جو خوب و تهییج کننده در استادیوم بنفع تیم ملوان میتواند باشد نیازمند سیستم صوتی مناسب بوده که میتواند برای اعلام اسامی بازیکنان در ابتدای مسابقه به این سبک زیبا (صدا زدن اسم کوچک از سوی گوینده ورزشگاه و تکرار نام فامیلی آن ازسوی هواداران) و به همین منوال نام گلزن تیم ملوان (انشاء الله) و پخش آهنگهای حماسی از این سیستم استفاده شود.

 

امیدواریم همه عوامل اجرایی برگزاری مسابقه که دلسوزانه در این سالها زحمت کشیده اند این بار هم نسبت به این مورد و خواسته هواداران احترام گذاشته تا انشاء الله همه با هم و بدور از هرگونه اختلاف سلیقه دست در دست هم بهترین شرایط را برای موفقیت تیم ملوان مهیا ساخته و شاهد پیروزی های تیم محبوب گیلان باشیم.

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net