سرپرست ملوان گفت: در بندرانزلی، در شرایط جوی به مراتب بدتر از این هم بازی کرده بودیم، ولی نظر داور […]

سرپرست ملوان گفت: در بندرانزلی، در شرایط جوی به مراتب بدتر از این هم بازی کرده بودیم، ولی نظر داور این بود که این بازی برگزار نشود.

 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، محمدحسین بادافره، سرپرست تیم ملوان بندر انزلی راجع به لغو بازی دو تیم ملوان و گسترش فولاد در تبریز و برگزاری آن در حدود ۲۴ ساعت بعد گفت: در بازی های قبلی، در شرایط به مراتب بسیار بدتر از این هم در بندرانزلی بازی کرده بودیم و برای مان بسیار عجیب بود که این بازی به تعویق افتاد. ما کاملا می خواستیم که این بازی انجام شود و آمادگی بازی در این زمین را نیز داشتیم اما علیرغم اعتراض زیادی که داشتیم داور بازی آقای جباری تشخیص داد که بازی عقب بیفتد.

وی در این رابطه ادامه داد: بازی قرار بود در ساعت ۱۷:۳۰ برگزار شود اما تا ساعت ۱۷:۳۵ دقیقه هنوز کاورهای روی زمین برداشته نشده بود که داور و ناظر بخواهند زمین را بررسی کنند. در ضمن، برای اولین بار بود که می دیدیم کاورهای پهن شده روی زمین پلاستیکی نیست، ما در کمال تعجب دیدیم که کاورهای پهن شده روی زمین گونی هستند.

بادافره راجع به مشکلات به وجود آمده در این رابطه گفت: در حال حاضر همه بچه های ما ناراحت هستند، ما در حال حاضر برای هتل هم مشکل داریم، چراکه اصلا تصور نمی کردیم این اتفاق بیفتد، در ضمن، ما روز جمعه با استقلال بازی داریم، آنها دیروز بازی شان را انجام دادند و ما ۴۸ ساعت بعد از آنها تازه می خواهیم بازی انجام دهیم و این موضوع باعث می شود که در شرایط مساوی به دیدار یکدیگر نرویم.

 

منبع : ورزش۳