مدافع گسترش فولاد تبریز گفت: با سعی و تلاش می‌خواهیم کار ملوان بندر انزلی را همان نیمه اول تمام کنیم. […]

مدافع گسترش فولاد تبریز گفت: با سعی و تلاش می‌خواهیم کار ملوان بندر انزلی را همان نیمه اول تمام کنیم.

 

 

به گزارش وب‌سایت رسمی باشگاه گسترش فولاد تبریز، سید محسن حسینی بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز درباره وضعیت تیم گسترش فولاد در آستانه دیدار با ملوان بندرانزلی اظهار داشت: وضعیت جسمانی بچه‌ها خوب است اما ازلحاظ جدول رده‌بندی جایگاهمان مساعد نیست ولی خدا را شکر با برد و تساوی که مقابل مدعیان در هفته‌های آخر کسب کردیم شرایط رفته‌رفته بهتر شده است و انشا الله با کمک خدا و همدلی بازیکنان سه امتیاز مقابل ملوان بندرانزلی را هم‌کسب نماییم که در این صورت به قول کادر فنی ۸۵ درصد راه رفتیم که علاوه بر ارتقاء جایگاه تیم در جدول رده‌بندی بقاء در لیگ برتر را نیز حتمی خواهیم ساخت.

 

بازیکن گسترش فولاد تبریز افزود: تمرینات در هوای بهاری و با شادابی و طراوت خاصی انجام می‌شود و به همین جهت برنامه‌های تاکتیکی تیم را به‌صورت کامل اجرا و مرور می‌کنیم. به امید خدا سال ۹۴ با تمامی تلاش و غیرت بازیکنان بتوانیم به هدفمان برسیم.

 

وی در مورد دیدار با ملوان خاطرنشان کرد: با برنامه‌های کادر فنی و حمایت‌های مدیریتی که باشگاه می‌کند حتماً می‌توانیم نقطه‌ضعف‌های گذشته را جبران کنیم. من اگر بخواهم بر روی یک نکته از تیم تأکید کنم، آن‌هم اتحاد تیمی است. همدلی و اتحادی که در تیم وجود دارد بی‌نظیر است و با همین اتحاد صد در صد می‌توانیم بازی بهتری ازآنچه مقابل فولاد خوزستان انجام دادیم مقابل ملوان بندرانزلی ارائه دهیم.

 

بازیکن گسترش فولاد تصریح کرد: بازی صرفاً با تعداد گل‌های بیشتر زیبا نمی‌شود بلکه همان نتیجه یک‌بر صفر نیز خوب است اما از همه‌چیز مهم‌تر گل نخوردن است، به‌خصوص دربازی‌های مهم و بازی با تیم های بزرگ که گل نخوردن یک امتیاز بزرگ محسوب می‌شود.

 

وی افزود: ملوان با توجه به تغییرات خود در کادر فنی و پیرو آن بردهایی که در هفته‌های قبلی کسب کرد توقعات خود رو بالا برد اما کسب تساوی در بازی آخرشان باعث گردیده کمی روحیه خود را ببازند و خستگی این بازی‌ها باعث شده که یک مزیت خوبی برای ما بشمار بیاید. انشا اله که بتوانیم با استفاده از این موقعیت کار ملوان بندر انزلی را در همان نیمه اول تمام کنیم و طبق آنالیز و جلسه‌ای که کادر فنی برگزار کرده است ما در این بازی مهم به میدان می‌رویم و با تمام وجود کوشش می‌کنیم با پیروزی زمین‌بازی را ترک کنیم.

 

حسینی در پایان گفت: باشگاه گسترش فولاد یک باشگاه حرفه‌ای و خصوصی در ایران است که با مدیریت حرفه‌ای می‌توان به آینده آن امیدوار بود و آن را افتخاری برای کشور دانست من دوست دارم که اگر یک روزی پسرم حرفه فوتبال را انتخاب کرد در این‌چنین باشگاه مدرن و هم‌راستا با متد اروپایی دوران بازیکنی خود را طی نماید.