سه دیدار از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال روز شنبه انجام می شود.     به گزارش خبرگزاری […]

سه دیدار از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال روز شنبه انجام می شود.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال روز شنبه سه دیدار برگزار می‌شود.

 

سایپا- صبای قم؛ رقابت برای هفتمی

 

این بازی رقابت تیم های هفتم و هشتم جدول لیگ برای رسیدن به هفتمی است. نارنجی پوشان البرزی اگر در این دیدار خانگی پیروز شوند یا مساوی کنند رتبه هفتمی خود را در جدول لیگ تا حد زیادی تثبیت کرده‌اند ولی شکست باعث می‌شود صبا بالاتر از سایپا قرار بگیرد. صبا هفته گذشته سپاهان را شکست داد و اکنون در شرایط خوبی از نظر روحی و روانی قرار دارد. سایپا هم یک امتیاز از پدیده گرفته و شرایطش مناسب است. دو تیم بدون دغدغه هستند و نگرانی برای سقوط یا صعود ندارند به همین دلیل انتظار می‌رود که بازی زیبایی از هر دو تیم شاهد باشیم.

 

گسترش فولاد تبریز- ملوان انزلی؛ نبرد شاگرد و استاد/ ملوان به فکر جایگاه پرسپولیس!

 

ملوان هفته گذشته در دیدار با پیکان در دقیقه آخر سه امتیاز را مقابل پیکان از دست داد تا اکنون در این مسابقه خارج از خانه محتاطانه به میدان برود زیرا شکست در تبریز باعث می‌شود که ملوان رتبه یازدهمی خود را از دست بدهد گسترش فولاد هم که در رده سیزدهم قرار دارد، قطعا مقابل ملوان انتحاری بازی خواهد کرد تا سه امتیاز را بگیرد.

 

فراز کمالوند شاگرد فیروز کریمی بوده و سرمربیان دو تیم با تفکرات‌ فوتبالی‌ همدیگر کاملا آشنا هستند و شاید فیروز کریمی هنوز فوت آخر کوزه‌گری را نزد خود نگه داشته باشد تا در چنین روزهایی از آن استفاده کند. ملوان اگر پیروز شود تا رده نهم صعود کند و جای پرسپولیس را هرچند موقت در جدول لیگ بگیرد.

 

پیکان – پدیده؛ فرار از سقوط

 

پیکان با صمد مرفاوی تا رده چهاردهم سقوط کرده و اگر می‌خواهد در لیگ برتر بماند باید در این بازی خانگی سه امتیاز را بگیرد وگرنه یک قدم دیگر به سقوط نزدیک خواهد شد. پدیده هم اگرچه در رده دهم جدول است اما شرایطش مناسب نیست و با یک شکست ممکن است  در جدول سقوط کند بنابراین علیرضا مرزبان تیمش را احتمالا با ترکیبی دفاعی به میدان می‌فرستد چون یک امتیاز هم برای پدیده بد نیست اما پیکان اگر نمی‌خواهد دوباره سقوط کند سه امتیاز بیشتر به کارش می‌آید تا مساوی و تک امتیاز.

 

برنامه هفته بیست و پنجم لیگ برتر

 

جمعه ۲۱ فروردین

 

۱۷:۳۰نفت‌ م.سلیمان- راه‌آهن

 

۱۹:۰۰استقلال- ذوب آهن

 

شنبه ۲۲ فروردین

 

۱۷:۳۰ سایپا- صبای قم

 

۱۷:۳۰ گسترش فولاد- ملوان

 

۱۷:۳۰پیکان-پدیده

 

یکشنبه ۲۳ فروردین

 

۱۷:۳۰نفت تهران-فولاد

 

۱۷:۳۰سپاهان-تراکتورسازی

 

۱۹:۰۰استقلال خوزستان-پرسپولیس