مربی تیم فوتبال پیکان گفت: شاید فیروز کریمی فوت کوزه‌گری را به ما یاد نداده بود.     به گزارش […]

مربی تیم فوتبال پیکان گفت: شاید فیروز کریمی فوت کوزه‌گری را به ما یاد نداده بود.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، صمد مرفاوی پس از تساوی یک بر یک مقابل ملوان در نشست خبری  به دلیل محرومیت شرکت نکرد و ساکت الهامی در نشست گفت: حیف شد که سیروس قایقران در جمع ما نیست و هر دو تیم فوتبال تماشاگر پسندی ارایه کردند و تماشاگران ملوان بی‌نظیرند حتی از تماشاگران تراکتورسازی هم بهتر هستند. هواداران برای ملوان سنگ تمام گذاشتند و یاد و خاطره سیروس قایقران را زنده نگه داشتند. با احترام به فیروز کریمی ما در هر  دو نیمه برتر از ملوان بودیم و امروز چیزی از فیروز کریمی دیدم که  ملوان در قطر زمین بازی می‌کرد و هرگز ندیدم از تیم فیروز چنین بازی مستقیمی را ندیده بودم و شاید او فوت کوزه‌گری را به ما یاد نداده بود.

 

وی ادامه داد: به فوتبال گیلان تبریک می‌گویم و ما برتر از ملوان بودیم و بازیکنان ما هم با تلاش خود توانستند یک امتیاز از ملوان بگیرند و دست پر از این میدان سخت بیرون آمدیم.

 

مربی پیکان در مورد گلزنی ملوان، گفت: بله گل خوردیم و ولی توپ یکبار هم به دست سیدمهدی رحمتی نرسید. یکبار هم فشنگچی در محوطه جریمه ملوان متوقف شد و می‌توانست پنالتی باشد و ما از تیم فیروز کریمی توقع چنین فوتبال خوبی را داشتیم و حتی این تیم در آینده بهتر هم بازی خواهد کرد.