مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: ویژه برنامه‌های سالروز درگذشت سیروس قایقران در انزلی برگزار می‌شود.         […]

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: ویژه برنامه‌های سالروز درگذشت سیروس قایقران در انزلی برگزار می‌شود.

 

 

 

 

 

 

مسعود رهنما در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت با اشاره به سالروز درگذشت سیروس قایقران کاپیتان فقید تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: مراسم هجدهمین سالگرد درگذشت سیروس قایقران روز سه‌شنبه ۱۸ فروردین ۹۴ از ساعت ۲۰ شب در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی انزلی برگزار می‌شود.

 

 

وی با اشاره به حضور پیشکسوتان فوتبال ایران در مراسم بزرگداشت سیروس قایقران، افزود: پنج‌شنبه ۲۰فروردین ۹۴ نیز از ساعت ۱۷ عصر مراسمی بر سر مزار سیروس قایقران در انزلی برگزار می‌شود.

 

 

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، گفت: به مناسبت سالروز درگذشت سیروس قایقران دیدار دوستانه پیشکسوتان ملوان و پرسپولیس تهران روز جمعه ۲۱ فروردین از ساعت ۱۷ عصر در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می‌شود.

 

 

رهنما با اشاره به تشکیل ستاد بزرگداشت سالروز درگذشت کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، تصریح کرد: جمعی از مدیران عضو شورای اداری انزلی و باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان در این ستاد مسئولیت دارند.

 

 

وی قایقران را اسطوره فراموش نشدنی فوتبال ایران دانست و اظهار داشت: مرحوم سیروس قایقران از بازیکنان خوش‌اخلاق و مردمی فوتبال ایران بود و توانست بازوبند کاپیتانی تیم ملی را در حالی به بازو ببندد که هم‌بازی بسیاری از بزرگان فوتبال ایران بود.

 

منبع : تسنیم