مالک باشگاه ملوان با ابراز گلایه از حواشی به وجود آمده حول تیمش از رسانه ها خواست با صداقت خود […]

مالک باشگاه ملوان با ابراز گلایه از حواشی به وجود آمده حول تیمش از رسانه ها خواست با صداقت خود از ایجاد هرگونه حاشیه و شایعه پرهیز کنند.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، سیروس محجوب با ناراحتی از درج شایعه اخیر مبنی بر درخواست سرمربی تیمش از کنعانی مبنی بر عدم حضور در تیم‌ملی این مسائل را کذب و توهین به هواداران دانست.

مالک باشگاه ملوان با حمایت از سرمربی تیمش به ورزش سه گفت: آقای فیروز کریمی یکی از پاک ترین، پهلوان ترین، مهربان ترین و در عین حال وطن دوست ترین مربیان ایران است که در طول ۲۷ سال خدمتش به فوتبال ایران همیشه منافع ملی را در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: ایشان طی این مدت خدمات زیادی به فوتبال این مرز و بوم داشته اند و قهرمانی در آسیا، لیگ و پرورش بازیکنان بزرگ نمونه هایی از تلاش بی وقفه این مربی بزرگ بوده است.

محجوب با انتقاد از انتشار این شایعه گفت: مطلبی که یکی از رسانه ها مطرح کرده، هم از طرف باشگاه و هم از طرف آقای فیروز کریمی پیگیری خواهد شد و ما از اعتبار باشگاه و سرمربی ما دفاع خواهیم کرد. این چندمین بار است چنین جوسازی هایی از سوی رسانه ای که توسط پول بیت المال اداره می‌ شود، صورت گرفته و باعث تشویش اذهان عمومی گردیده است.

مالک ملوان ادامه داد: باشگاه ملوان همیشه ارادت و دین خود را به تیم‌ملی نشان داده و حتی زمانی که کنعانی به اردوی تیم‌ملی امید در کیش دعوت شد، آقای کریمی با روی باز و حمایت کامل از این بازیکن او را در اختیار تیم‌ملی قرار داد. باشگاه ملوان به دنبال خدمت به فوتبال استان و کشور است و در این راه بیش از ۵۰۰ ورزشکار را تحت پوشش دارد و کارهای مثبتی برای اعتلای ورزش انجام داده ایم که برخی رسانه ها بدون توجه به چنین اتفاقاتی به دنبال جوسازی و ایجاد شایعه هستند. حدود یک ماه و نیم قبل نیز این رسانه مطلبی کذب درج کرد که با پیگیری های صورت گرفته مشخص شد نگارنده با نامی مستعار اقدام به چنین کاری کرده است.

وی ادامه داد: آقای کریمی در طول حضورش در انزلی خدمات زیادی به فوتبال ملوان کرده و به همین منظور باشگاه با کمال احترام پیشنهاد عقد قراردادی ۳ ساله را به ایشان ارائه داده. قراردادی ۳ ساله که منتهی به کسب سهمیه و قهرمانی در لیگ است. پیش قرارداد آن نیز نهایی شده و به زودی رسما امضا خواهد شد.

محجوب در ادامه درخواستی نیز از رسانه ها داشت و گفت: ارباب جراید و خبرنگاران کاملا برای باشگاه ملوان قابل احترام هستند و مطمئنا کمک های زیادی به ما کرده اند اما از برخی ها که با تنگ نظری به دنبال ایجاد شایعه و حاشیه هستند، درخواست دارم به دنبال مسموم ساختن جو نباشند زیرا مردم آگاه هستند و بد و خوب را تشخیص می‌ دهند. این درست نیست که با درج چنین شایعاتی یک فرد یا تیم را رو در روی مردم و تیم‌ملی قرار دهیم. آقای کریمی کاملا تحت حمایت مردم و باشگاه ملوان است و اهالی فوتبال کاملا با روحیات وطن دوستانه ایشان آگاه هستند و می‌ دانند که چنین شایعاتی در مورد او صدق نمی‌ کند و قلب ایشان برای تیم‌ملی می‌ تپد.

وی در پایان گفت: تمام باشگاه ها تلاش خود را برای اعتلا و صعود تیم‌ملی امیدبه کار گرفتند و باشگاه ملوان علیرغم ضررش بابت تعطیلی یک ماهه یک که عواقب آن را در دیدار برابر سایپا دیدید، از بابت صعود تیم امید خوشحال است و آن را جزو وظایف خود می‌ دانست.

 

منبع:ورزش۳