باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی برنامه های متنوعه ای برای سالروز درگذشت مرحوم سیروس قایقران برگزار خواهد کرد. در همین […]

باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی برنامه های متنوعه ای برای سالروز درگذشت مرحوم سیروس قایقران برگزار خواهد کرد.

در همین راستا با تلاشهای معاون فرهنگی باشگاه ملوان بندرانزلی آقای سیروس مرادی برنامه های ویژه ای قبل از شروع دیدار ملوان و پیکان برگزار خواهد شد.

 

از جمله این برنامه ها تعداد ۴۰۰۰ پوستر شماره ۹ در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت که در موقع ورود بازیکنان تا پایان تلاوت قرآن مجید توسط هواداران به نمایش گذاشته می شود.

 

پس از تلاوت قرآن مجید بازیکنان دو تیم و تیم داوری با در دست داشتن شاخه های گل به تمثال مرحوم سیروس قایقران ادای احترام خواهند کرد.

 

در دقیقه ۹ بازی ۹کبوتر به یاد کاپیتان مرحوم تیم ملی فوتبال ایران در آسمان استادیوم به پرواز در خواهند آمد و هواداران حاضر در استادیوم در دقیقه ی ۹ بازی به احترام کاپیتان شماره ۹ شهرشان ۱ دقیقه ایستاده برای وی دست خواهند زد.

 

در همین زمینه همایش زنده یاد قایقران ساعت ۲۰٫۳۰ در سالن ارشاد بندرانزلی برگزار خواهد شد که جا دارد از حمایتهای بی منت مهندس مسرور مدیر عامل موفق سازمان منطقه آزاد بندرانزلی و همچنین مهندس امین افقی مدیر توانمند روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد تشکر ویژه نماییم که هر ساله بخش عظیمی از هزینه های این مراسم را متقبل می شوند و صحبتهای مهندس مسرور درباره اجرای این مراسم که گفتند: برای قایقران نباید چیزی کم گذاشت که این سخن باید سرلوحه کار مدیران شهری و استانی قرار بگیرد.

 

از دیگر برنامه های فرهنگی باید به استارت مستند ملوانان تنها به دریا نمیروند اشاره کرد که توسط مستند ساز خوب شهرمان آقای رضایی تهیه می شود اشاره کرد.

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی