در اولین دیدار سال ۹۴ ملوان مهمان سایپای البرز است.         درباره ی بازی: در دیداری معوقه […]

در اولین دیدار سال ۹۴ ملوان مهمان سایپای البرز است.

 

 

 

 

درباره ی بازی:

در دیداری معوقه از هفته ی بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، قوهای سپید انزلی مهمان سایپایی های البرز هستند.این دیدار روز جمعه ۱۴ فروردین ۹۴ ساعت ۱۷ در استادیوم انقلاب کرج آغاز خواهد شد. قضاوت این دیدار بر عهده ی رضا کرمانشاهی است.

 

اسامی بازیکنان دعوت شده ی ملوان برای دیدار با سایپا:

 

 

ترکیب احتمالی دو تیم:

 

 

غایب ها:

فرزاد حاتمی مهاجم گلزن ملوان به دلیل سه اخطاره بودن از حضور در این دیدار محروم است.

 

رو در رو:

 

دو تیم سایپا و ملوان تاکنون ۲۵ بار در تاریخ رقابت های لیگ برتر با یکدیگر بازی کرده اند که نتایج آن مطابق نمودار زیر بوده است (۱۱ پیروزی برای سایپا، ۴ پیروزی برای ملوان و ۱۰ تساوی)

 

 

جایگاه:


جایگاه دو تیم در جدول رده بندی لیگ برتر به همراه تعداد بازی(P) ، برد(W)، مساوی(D)، باخت(L)، گل زده(GF)، گل خورده(GA)، تفاضل گل(GD) و امتیاز(Pts) در جدول زیر آمده است. همچنین وضعیت نتیجه گیری دو تیم در ۵ بازی اخیرشان در لیگ برتر را نیز در ستون سمت راست ملاحظه می کنید.

 

 

اخبار تیم ها:

 

* ملوان در حالی که اواخر سال نه چندان خوش ۹۳ را با روزهای به یادماندنی سپری می کرد در آخرین دیدار خود مقابل سپاهان مدعی در استادیوم مملو از تماشاگر تختی انزلی به پیروزی دست یافت و با خاطرات خوب به استقبال تعطیلات نوروزی رفت.

* تیم فوتبال سایپا در آخرین دیدار خود در سال ۹۳ متحمل شکست سنگین ۴ بر یک مقابل ذوب آهن اصفهان شد.

* دیدار پیش روی سایپا-ملوان به دلیل غیبت تعدادی از بازیکنان دو تیم به دلیل حضور در تیم ملی امید کشورمان در رقابت های انتخابی المپیک در آخرین هفته ی اسفند به تعویق افتاد.

 

نکات بازی:

 

نکاتی از دیدار سایپا-ملوان و تصاویری از دیدار رفت این دو تیم در انزلی که با پیروزی ۲ بر صفر سایپا همراه بود، در تصویر زیر مشاهده می کنید.

 

 

 

پخش زنده:

 

این دیدار پخش زنده ی تلویزیونی ندارد.

 

 

پیش بینی شما از نتیجه ی این دیدار چیست ؟ نظرات خود را با ما و سایر ملوانی ها در میان بگذارید..

 

 

 


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)