اختصاصی- پس از دیدار دو تیم سایپا و ملوان در هفته ی بیست و سوم لیگ برتر، سیروس مرادی معاون […]

اختصاصی- پس از دیدار دو تیم سایپا و ملوان در هفته ی بیست و سوم لیگ برتر، سیروس مرادی معاون فرهنگی باشگاه ملوان بیانیه ای در اختیار پایگاه اینترنتی هواداران ملوان “ملوان کلاب” قرار داد که در زیر ملاحظه می کنید.

 


 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

تشکر میکنم از هوادارن عزیزی که امروز مثل همیشه ملوان را تنها نگذاشتند. امروز ملوان در واقع میزبان سایپا بود. هوادارن تا دقیقه ی ۹۰ تیم را تشویق کردند. برد و باخت در هر مسابقه ای وجود دارد اما هواداران با حمایت کامل سعی داشتند تیم به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کند و در پایانِ بازی هم بازیکنان را تشویق کردند که این نشان دهنده ی این است که به درک درستی از مفهوم فوتبال رسیده اند.

 

ابتدا از همه ی هوادارانی که امروز به کرج تشریف بردند عذرخواهی می کنم. چون قرار بود با اتوبوس به سمت کرج انتقال داده شوند اما متاسفانه طرف مقابل ما که قرار بود اتوبوسها را در اختیار ما قرار دهد در دقیقه ی ۹۰ روز سیزدهم فروردین جا زد و ما مجبور شدیم با مینی بوس ایاب ذهاب هواداران به کرج را انجام دهیم. باید از مالک محترم باشگاه، آقای اسکندری معاونت اقتصادی و حاج شعبان جعفری عضو شورای شهر که در روز سیزده به در که همه در کنار خانواده در جوار طبیعت بودند، پا به پای ما برای تهیه اتوبوس ها ما را همراهی کردند تشکر کنم. اما این اصلا بنده را راضی نمی کند چون ما قرار بود در راستای طرح تکریم هواداران به آنها بیشتر بها دهیم و من از طرف مجموعه ی باشگاه بابت این بی نظمی که ناخواسته به وجود آمد عذرخواهی میکنم.

 

روز اولی که به این باشگاه آمدم چون خودم از جنس هواداران هستم و بارها با همین اتوبوسها برای حمایت از ملوان به شهرهای مختلف رفته ام، به هواداران قول دادم که همانند چشم آنها در باشگاه باشم. خوشبختانه اخیرا تیم ملوان با تلاش کادرفنی جدید و همت بازیکنان نتایج قابل قبولی کسب کرده اما عده ای که در هنگام روزهای بحرانی ملوان را ترک کرده بودند حالا سر و کله شان پیدا شده و از طریق مختلف با حاضر شدن در هتل و محل های مختلف خود را به ملوان وصل می کنند و آرامش باشگاه را بر هم می زنند.

من چون به مردم انزلی و هوادارن ملوان تعهد دارم و از آنجایی که مالک باشگاه فرمودند که این تیم برای هواداران و متعلق به مردم انزلی است (افرادی مثل مهدى نیاکانى، صیاد چپری، علی نیک خو، علی واحدی و … که از ته دل این تیم را دوست دارند و بی منت برای آن زحمت می کشند) لازم میدانم هشدار بدهم که نباید افرادی این تیم را به نام خودشان مصادره کنند. بنابراین از هواداران درخواست می کنم بصیرت و هوشیاری بیشتری به خرج دهند. ما بازیهای حساسی پیش رو داریم و تا رسیدن به هدف راه درازی باقی مانده است.


بنابراین در این مقطع از دوستانی که به هر نحوی خودشان را به باشگاه متصل می کنند خواهشمندم برای آرامش مجموعه ی باشگاه دست از سر این تیم بر دارند و اجازه بدهند تیم به کار خودش ادامه دهد.

 

من به دلیل احترامی که برای دوستان قائلم فعلا اسمی از آنها نمی برم اما مطمئن باشید تا بعد از بازی با پیکان اگر تصرفی در امورات باشگاه یا هر نقطه ای در مجموعه ی باشگاه داشته باشند ، تک تک اسامی را در همین وبسایت ملوان کلاب که مانند بازوی باشگاه ملوان است اعلام خواهم کرد. چون من اول با خدا و دوم با مردم معامله کرده ام و به هیچ کسی وابسته نیستم. خیلی ها پشت سر من حرف می زنند اما این نه تنها من را تضعیف نمی کند بلکه به من انرژی می دهد که در ادامه ی راه محکم تر قدم بردارم. هم بنده و هم آقای اسکندری از این دوستان خواهش میکنیم از تیم فاصله بگیرند و بگذارند حالا که ۵۰ درصد کار انجام شده است نیم دیگرش را هم با همدلی که بین بازیکنان، کادرفنی، مالک و ارکان اصلی باشگاه وجود دارد به سرانجام برسانیم.


بگذارید امسال به هدف بزرگمان که ماندن ملوان در لیگ برتر است برسیم و هدیه ای به مردم بدهیم.

 

در پایان مجددا از مالک محترم باشگاه و افرادی که نامشان را ذکر کردم تشکر می کنم که پیگیر مسائل مربوط به نقل و انتقال هواداران بودند. ان شاالله در سفرهای آینده سعی می کنیم آنچه در شان هوادارن ملوان است انجام دهیم.

 

سیروس مرادی- معاون فرهنگی باشگاه ملوان

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)