به مناسبت نوروز ۹۴ پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” مصاحبه ی ویدئویی جالب و متفاوت با سرمربی و […]

به مناسبت نوروز ۹۴ پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” مصاحبه ی ویدئویی جالب و متفاوت با سرمربی و پنج تن از بازیکنان ملوان ترتیب داد که تماشای آن را به شما توصیه می نمایم . در این پست می توانید قسمت اول این مصاحبه را تماشا نمایید .


در میان برنامه های ویژه ی نوروزی که روزانه از رسانه ها و صدا و سیما پخش می شود ، ما نیز بر آن شدیم تا با یک نو آوری برنامه ای را ویژه ی ملوانیها تهیه نماییم و با پرسیدن برخی سوالات غیر منتظره و خارج از عرف همیشگی مصاحبه هایمان با اعضای تیم فوتبال ملوان ، قدمی هرچند کوچک در راه نزدیک تر شدن دلهای همه ی ملوانیها داشته باشیم .

خوشبختانه دمو (پیش نمایش) این ویدئو با استقبال مناسبی از سوی انزلیچی ها همراه شد و امیدواریم ویدئوی کامل این برنامه ویژه همانند دموی آن بر دل همه ی عزیزان نشسته و برای لحظاتی لبخند را بر لبان همه ی دوستان و کاربران گرامی جاری سازد و از این عزیزان خواستاریم کمبودها را در اولین کار اینچنینی مان بر ما ببخشند .

فیروز کریمی سرمربی ملوان و پژمان نوری ، مازیار زارع ، سید جلال رافخایی ، احمد آهی و ایمان صادقی در ویدئو این مصاحبه حضور دارند .

برای دانلود ویدئو از لینک های مستقیم و غیر مستقیم زیر می توانید استفاده کنید .

کیفیت عالی :

لینک مستقیم (به زودی)

لینک غیر مستقیم ۱۱۵ مگابایت

کیفیت خوب :

لینک مستقیم

لینک غیر مستفیم ۶۰ مگابایت

کیفیت پایین (مخصوص تلفن همراه) :

لینک مستقیم

لینک غیر مستقیم ۳۰ مگابایت

در پایان از نمایندگی سایپا ۲۰۲۹ که ما را در تهیه و تدارکات این ویدئو یاری دادند بی نهایت سپاسگذاریم .

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net

avc_New___part1.mp4
mobile.mp4