سال ۱۳۹۳ را در شرایطی به پایان می بریم که در این سال اتفاقات بسیاری برای ملوان و ملوانان افتاد […]

سال ۱۳۹۳ را در شرایطی به پایان می بریم که در این سال اتفاقات بسیاری برای ملوان و ملوانان افتاد .

در سالی که گذشت و در شرایطی که خوشبین ترین افراد هم نگاه خوبی به ملوان نداشتند ، ملوانان با عزمی جزم شده امید را معنا کرده و نشان دادند که می توان بزرگ بود و بزرگی کرد.

 

در سالی که گذشت فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کردیم . فراز و فرودهایی که با یک دنیا درس و تجربه برایمان همراه بود ، اما هرگز در مقابل ناملایمات تسلیم نشدیم ، چرا که با اتکال به خدا و حمایت های همه جانبه عاشقان ملوان می دانستیم که چنانچه به مو هم برسیم اما هرگز گسسته نخواهیم شد .

 

در روزهای تلخ و شیرین سال ۹۳ مردم فهیم استان گیلان علی الخصوص انزلی ، مسئولان محترم استانی و شهری ، کادر فنی متخصص در تمامی رده های سنی ، بازیکنان تلاشگر ملوان در تمامی تیم های فعال این باشگاه و ……با از خود گذشتگی بسیار بر روی تمامی معادلات ممکن خط بطلان کشیده و روزهای خوبی را برای ملوانان رقم زدند .

 

در آستانه سال ۱۳۹۴ با افتخار اعلام می دارم که برنامه ۳ساله باشگاه تدوین و بزودی اعلام خواهد شد . برنامه ای که قهرمانی ملوان در لیگ برتر و کسب سهمیه آسیایی در آن تعریف شده است . مطمئن باشید در سال ۹۴ و با همت تمامی عاشقان واقعی ملوان در تمامی رده ها برنامه های بسیاری را برای ارتقا سطح کیفی آنها در دست اقدام داریم و این همه موفقیت میسر نخواهد شد ، مگر با همدلی و همراهی تمامی آنهایی که قلبشان برای ملوان می تپد .

 

در آستانه سال جدید برای تمامی تلاشگران واقعی ملوان در تمامی عرصه ها اعم از مردم علاقه مند به فوتبال ، مسئولان دلسوز ، کادر فنی تلاشگر ، بازیکنان شایسته و …. آرزوی توفیق روز افزون از درگاه خداوند بزرگ دارم .

 

در پایان تنها به ذکر یک نکته بسنده می کنم و آن اینکه در سال ۹۳ و در مواجهه با ناملایمات بسیار و بر حسب وظیفه ای که بر عهده داشتم ،  خم شدیم تا شما خم نشوید .

 

هرروزتان نوروز          نوروزتان پیروز

 

با آرزوی بهترین ها برای شما