در آخرین روز سال ۹۳به سراغ فیروز کریمی رفتیم تا گفتگویی متفاوت با سرمربی ملوانان داشته باشیم. توجه شما را […]

در آخرین روز سال ۹۳به سراغ فیروز کریمی رفتیم تا گفتگویی متفاوت با سرمربی ملوانان داشته باشیم. توجه شما را به این گفتگو جلب می نماییم.

 

 

 

-در آخرین روز سال ۹۳ چه صحبتی با هواداران دارید؟

 

من پیشاپیش فرا رسیدن سال ۹۴ را به همه مردم ایران و مردم استان گیلان خاصه مردم بندرانزلی تبریک می گویم و امیدوارم سالی پر از تندرستی و سلامتی در پیش داشته باشند و امیدوارم که پیروزیهای اخیر ملوان عیدی خوبی برای این هواداران دوست داشتنی باشد.

 

 

 

-چه برنامه ای برای ایام عید دارید؟

 

با توجه به حساسیت مسابقات تمریناتمان را از روز دوم فروردین آغاز می کنیم و چاره ای نیست چونکه ما تنها تیمی هستیم در هشت روز سه مسابقه حساس داریم و باید چهارده فروردین مقابل سایپا قرار بگیریم.

 

 

 

-پس از برد مقابل سپاهان هواداران و مالک باشگاه خیلی خوشحال بودند چه حسی در آن زمان داشتید؟

 

من هم خوشحال بودم چراکه بازیکنان ما توانستند با یک بازی خوب و با تلاش دل مردم را شاد کنند و این برد که پس از هشت سال در بندرانزلی به دست آمد خیلی برای مالک محترم باشگاه ملوان و هواداران پر شور انزلی چی مهم و خوشحال کننده بودو این برد هدیه ای برای همه مردم گیلان و انزلی بود.

 

 

 

-چه خاطره ای از عید و هفت سین دارید؟

 

من یک بار دیگر در چنین شرایطی بودم وقتی که سرمربی استقلال اهواز بودم و در آنجا ما از روز اول فروردین تمرینات خود را آغاز کردیم و همان سال از لیگ آزادگان به لیگ برتر صعود کردیم البته ما در روز اول فروردین در زمین تمرینمان سفره هفت سین برپا کردیم و سال نو را جشن گرفتیم.الان هم همان سالها برای من تداعی شده و با توجه به اینکه رقابتهای حساسی در جدول داریم امیدوارم به وضعیتمان سروسامان بخشیم و به ثبات برسیم.

 

 

 

-شنیده ایم که پسرتان عباس پس از اتمام بازیهای تیمش در تمرینات ملوان شرکت می کند؟

 

بله عباس چند روز در تمرینات ما شرکت کرد و علی هم در مدرسه فوتبال ملوان ثبت نام کرده است و مسئولیت تعلیم علی با همسرم است که خودش ورزشکار است و در ایام فراغت از کار در دستگاه قضا به امورات پسرم علی رسیدگی می کند.

 

 

 

-فاصله این دو برادر زیاد نیست؟

 

چون من بعد از جدایی از همسر اولم ازدواج کردم علی حاصل زندگی جدید من است برای همین این فاصله وجود دارد ولی رابطه حسنه ای بین این دو برادر وجود دارد و صمیمیت و عشق و علاقه این دو بی نظیر است.

 

 

 

-بالاخره تفاهمنامه سه ساله را با باشگاه و آقای محجوب امضا کردید؟

 

بله این تفاهمنامه را امضا کردیم و ما امسال هدفمان ماندن در لیگ برتر است و می خواهیم در سال آینده به تیم یک ثبات شخصیتی بدهیم و از اول در رتبه تک رقمی قرار بگیریم و برای سال دوم به دنبال سهمیه هستیم و برای سال سوم در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم و برنامه ریزی کرده ایم و امیدوارم که بتوانیم با هدف گذاری این برنامه را با موفقیت پشت سر بگذاریم تا نام ملوان پر افتخار تر از قبل باشد.

 

 

 

-مردم بندرانزلی را چطور دیدید؟

 

مردم انزلی بسیار گرم و صمیمی و با وفا هستند چون من سابقه حضور در استان گیلان را با تیم داماش را داشتم خیلی راحت با آنها ارتباط برقرار کردم و چون مردم خوب استان گیلان خوب فوتبال را می فهمند و این کار را آسان می کند و من در اینباره هم در رشت و هم در انزلی تعامل خوبی با هواداران داشتم و با آنها راحت هستم.

 

منبع: سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی