دیروز بعد از ظهر(شنبه) با این پیشنهاد موافقت کردم و قرارداد سه ساله‌ای را هم نوشته ایم. حالا حسابی خودش […]

دیروز بعد از ظهر(شنبه) با این پیشنهاد موافقت کردم و قرارداد سه ساله‌ای را هم نوشته ایم.

حالا حسابی خودش را در دل ملوانی ها جا کرده و با تحولی که در ملوان به وجود آورده، مالک باشگاه را به این نتیجه رسانده که قراردادی سه ساله و با مبلغی نزدیک به ۴ میلیارد تومان را به او پیشنهاد دهد. فیروز کریمی در گفت و گو با خبرنگار بانک ورزش درباره این پیشنهاد توضیح می‌دهد: « اتفاقاً دیروز بعد ازظهر(شنبه) با این پیشنهاد موافقت کردم. قرارداد سه ساله‌ای را هم نوشته ایم.»

 

او در پاسخ به این سوال که آیا نگران این نیست که ملوان هم مثل ذوب‌آهن بعد از بقا به سراغ مربی دیگری برود، می‌گوید: «چرا باید نگران باشم؟ هم برای ملوان سرمربی زیاد است و هم بالاخره برای من یک تیم پیدا می‌شود.» او البته تأکید می‌کند: «وقتی پیشنهاد ملوان به دستم رسید، ۴ پیشنهاد خارجی داشتم. همچنین از تیم های داخلی هم پیشنهادهای زیادی دریافت کرده بودم اما احساس می‌کردم من و ملوان به نوعی لازم و ملزوم هستیم. ملوان تیم باشخصیتی است که حتی وقتی قعر جدول هم بود، شخصیت خاص خود را داشت.»

 

رسانه‌های خبری از تصادف شدید سیروس محجوب، مالک باشگاه ملوان خبر می‌دادند. فیروز کریمی در پاسخ به اینکه آیا از حال محجوب خبر دارد یا نه، به بانک ورزش می‌گوید: « بله، با او تماس داشتم و خدا را شکر به خیر گذشته و حال ایشان خوب است.» از فیروز کریمی می‌پرسیم شما که هر سال در برنامه سفر بخیر حاضر می‌شوید و به مسافران نوروزی توصیه می‌کنید که در جاده‌ها آرام برانند، چرا به مالک باشگاه خود توصیه نکرده بودید؟ او در پاسخ به این سوال تأکید می‌کند: «واقعیت این است که هیچ‌وقت به آقای محجوب سفارشی درباره آرام رفتن نداشتم! چون مطمئن بودم با ماشینی که او دارد، با تصادف جانش به خطر نمی‌افتد. حالا که خیالم بابت سلامت جانش مطمئن شده، به او گفتم دیگر با ۲۰۶ برو و پورشه را به من بده. الان فقط چشمم به دنبال پورشه محجوب است.»

 

منبع : بانک ورزش