اختصاصی – نیم فصل دوم و با اوج گرفتن ملوان وضعیت تیمی که در ۱۵ بازی متوالی نتوانسته بود دروازه […]

اختصاصی – نیم فصل دوم و با اوج گرفتن ملوان وضعیت تیمی که در ۱۵ بازی متوالی نتوانسته بود دروازه ی خود را بسته نگاه دارد نیز بهبود یافت . ملوانی که در دروازه ی خود از دو دروازه بان جوان بهره می برد در ۵ بازی اخیر تنها ۱ گل دریافت کرده و ایمان صادقی و سید حسین حسینی هر کدام دو کلین شیت داشته اند .پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” پس از دیدار ملوان – سپاهان سراغ سیدحسین حسینی رفت و گفتگویی را با وی ترتیب داد که می توانید در ادامه مطالعه نمایید .

 

 

ملوان کلاب : در ابتدا یک بیوگرافی از خودت بگو که هواداران با سیدحسین حسینی بیشتر آشنا شوند .

 

من متولد ۷۱/۴/۹ از شهر شیراز هستم ، از نونهالی هم در تیم برق شیراز بازی کردم و بزرگ شدم ، ابتدا در پست هافبک راست بازی می کردم و از ۱۲ سالگی تصمیم گرفتم دروازه بانی کنم و تا رده ی بزرگسال برق شیراز هم رفتم با وجود سن کم تا ۴ سال پیش که به تیم ملی امید دعوت شدم و پس از بازی در تیم ملی امید قراردادم با برق هم تمام شده بود و به استقلال تهران رفتم ، با استقلال قرارداد ۳ ساله داشتم که دو سال در استقلال بودم و این فصل هم برای خدمت سربازی به ملوان آمدم در خدمت مردم خوب انزلی هستم .

 

ملوان کلاب : نظرت در مورد پیروزی برابر سپاهان چیه ؟ خودت هم در سه بازی اخیر عملکرد خوبی داشتی .

 

ما در نیم فصل دوم روند خوبی را شروع کردیم و همه ی بازیها برایمان فینال بود چون فاصله ها در قعر جدول بسیار نزدیک بود و با یه مساوی یا باخت دوباره به ته جدول می رفتیم . بازی مقابل سپاهان از بقیه بازیها سخت تر بود چون ملوان این تیم را ۸ فصل بود در انزلی شکست نداده بود و به همین دلیل فشار روحی روی تیم بود اما خوشبختانه این بازی را بردیم و خیلی هم این ۳ امتیاز در ورزشگاه پر از هوادار به ما چسبید .

 

ملوان کلاب : ملوان در نیم فصل دوم متحول شد .

 

بله ما یک نیم فصل بسیار بد را پشت سر گذاشتیم و هر کاری می کردیم نمی توانستیم بازی ها را ببریم ، اما با آمدن آقای کریمی از همان اول همه چیز تغییر کرد و با روحیه ای که به تیم ما آوردند و تمرینات و صحبت هایشان شروع جدیدی برای تیم رقم زدند . ایشان از روز اول که آمدند گفتند ملوان باید قهرمان نیم فصل دوم شود که خیلی از بچه ها از جمله خود من شاید کمی غیر قابل باور بود برایمان اما الان هم امتیاز با استقلال در صدر جدول نیم فصل دوم هستیم .

 

ملوان کلاب : رقابت با ایمان صادقی چطور است ؟ رابطه تان خوب است ؟

 

من و ایمان چند سال با هم در تیم ملی بودیم و الان هم با هم بسیار رفیق هستیم و در اردوها هم اتاقی هستیم خدا را شکر رابطه ی بسیار خوبی هم با هم داریم . ایمان گلر بسیار خوبیه و این از شانس من است که با ایمان هم تیمی هستم ، چون وقتی دو گلر خوب در یک تیم باشند و با هم رقابت داشته باشند باعث پیشرفت هر دو می شود ، ما دائما باید در تمرینات تلاشمان را بیشتر کنیم تا پیشرفت کنیم و بهترین عملکردمان را در بازیها ارائه دهیم .

 

ملوان کلاب : آقای حبیبی مربی دروازه بانهای ملوان پیش از بازی تراکتورسازی در جمع هواداران در محل تمرین گفتند که فشار زیادی به دروازه بانان آورده اند که هر نتیجه ای رقم بخورد  در بازیها آنها نباید گل بخورند و این را بارها در تمرینات به شما گوشزد کرده اند ، جالب اینکه پس از آن ، تیم ما در ۴ بازی از ۵ بازی اش گلی دریافت نکرد ! کار کردن با محمد حبیبی چگونه است ؟

 

زمانی که در استقلال بودم در تیم ملی امید با ایمان در اردو بودیم و صحبت می کردیم ، صحبت از مربی دروازه بانها می شد و راجع به آقای حبیبی ایمان صحبت می کرد و همیشه میگفت که مربی به روزی است و تمرینات بسیار خوبی می دهد . شخصا دوست دارم با مربی دروازه بانی کار کنم که از من کار بکشد و تمرینات سخت بدهد نه اینکه در تمرین چون دروازه بان هستم فشاری روی من نباشد . اما خوشبختانه روز اولی که به ملوان آمدم و با محمد آقا کار کردم متوجه شدم که ایشان همان مربی است که واقعا کارشان را دوست دارم و در تمرینات از گلرها به معنای واقعی کار می کشد . حتی در نیم فصل صحبت شده بود که دروازه بان به تیم اضافه شود اما با صحبت هایی که آقای حبیبی با ما کردند ما به ایشان قول دادیم که در نیم فصل دوم بهترین عملکردمان را در دروازه داشته باشیم ، امیدوارم توانسته باشیم جواب زحمتهای آقای حبیبی و تمرینات به روز ایشان را داده باشیم . اگر من و ایمان توانستیم عملکرد مناسبی در بازیهای اخیر داشته باشیم مدیون آقای حبیبی هستیم .

 

ملوان کلاب : از وضعیت پرداختی ها و پاداش ها راضی هستید ؟

 

بله خدا را شکر از اول فصل هم آقای محجوب کم نگذاشتند برای تیم و پیش از این که بازیها شروع شود تا ۳۰ درصد قراردادهایمان را گرفته بودیم و بعد ما نتایج خوبی نگرفتیم و الان که تیم وضعیت خوبی دارد ایشان هم خیلی خوب به تیم رسیدگی می کنند و هم قراردادها پرداخت شده و هم پاداشهای خوبی برای بازیکنان در نظر گرفتند که باید از ایشان تشکر کنیم .

 

ملوان کلاب : یه صحبتی خارج از انزلی می شود که بازیکنان غیر بومی در انزلی راحت نیستند یا بازیکنان بزرگتر تیم آنها را تحویل نمی گیرند ، شاید خود شما به عنوان یک بازیکن جوان غیر بومی بتوانید پاسخ روشنی در این خصوص داشته باشید .

 

اتفاقا من از روز اولی که در تمرینات آمدم و به هر حال همین صحبتهایی که شما می گویید کما بیش شنیده بودم ، از برخورد بزرگترهای تیم به خصوص آقا مازیار ، آقا جلال و آقا سعید شوکه شدم و برعکس صحبتهایی که برخی نادانسته مطرح می کنند ، آنها برخورد بسیار خوبی با من داشتند و از روز اول طوری برخورد کردند که انگار سالهاست من را می شناسند که من از آنها تشکر می کنم باعث شدند من احساس خوبی از بودن در ملوان داشته باشم . مردم انزلی هم واقعا برخوردشان فوق العاده بوده و این عشق آنها به ملوان ستودنی است . واقعا خوشحالم از اینکه اینجا حضور دارم و امیدوارم عملکردم به نوعی باشد که آنها هم از من راضی باشند .

 

ملوان کلاب : صحبت پایانی با هواداران ؟

 

به هر حال من اولین تجربه ی بازی ام در انزلی هست و شاید خیلی از کارهای هواداران برایم عجیب بود ، اینکه ما در نیم فصل اول با وجود نتایج بدی که کسب کردیم در هیچ بازی ما را تنها نمی گذاشتند و حتی در خارج از خانه نیز همه ی بازیها هوادار داشتیم ، بازیهای بود که در خارج از خانه تیم ما عقب می افتاد اما تا لحظه ی آخر تیم را تشویق می کردند و اینکه تیم ما توانست خود را از آن وضعیت بیرون بکشد به غیر از مسائل فنی باید مدیون این هواداران باشد که اینگونه پشت تیمشان در بدترین شرایط ایستادند و تنهایش نگذاشتند. پس از بازی پیروزی برابر سپاهان زمانی که دور زمین برا تشکر از هواداران دور می زدیم آن بنر که هواداران در دست داشتند رویش نوشته بود “خداحافظ روزهای بد …” خیلی نظرم را جلب کرد و به نظرم  همه ی این عشق و علاقه را می شد در همان بنر دید و وقتی آن نوشته را دیدم حالت خاصی به من دست داد و خوشحالم که روزهای بدمان تمام شد .

 

 

اا

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net