مدافع تیم ملوان معتقد است این تیم حرکت رو به اوج خود را آغاز کرده و می خواهد به جایگاهی […]

مدافع تیم ملوان معتقد است این تیم حرکت رو به اوج خود را آغاز کرده و می خواهد به جایگاهی که لایقش است برسد.

 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، محمدحسین کنعانی زادگان مدافع جوان و جنوبی تیم ملوان راجع به بازی اخیر این تیم در مقابل سپاهان می گوید: این یکی از سخت ترین بازی های ما در این فصل بود، سپاهان تیم بزرگی است که فکر می کنم بردنش کار سختی است، اما خدارا شکر ما موفق به انجام این کار شدیم. حقیقت را بخواهید ما از همان اول برای گرفتن سه امتیاز به زمین رفته بودیم و با تدابیر کادر فنی، موفق به انجام آن هم شدیم. خوشبختانه این هفته ها تمرکز اصلی مان روی این موضوع است که اول گل نخوریم و بعد هم گل بزنیم، در تمریناتی که داشتیم به ساختار تیم و نوع بازی کردنمان اینگونه تنظیم شده است که در ۳۰ دقیقه ابتدای بازی دروازه حریف را باز کنیم و کار را یکسره کنیم و شما وقتی به بازی های اخیر ما، دقت کنید می بینید که در ۳۰ دقیقه اول چندین بار دروازه حریفانمان را باز کردیم.

وی در رابطه با تغییراتی که در این تیم به وجود آمد گفت: بهرحال آمدن آقا فیروز وضعیت ما را کاملا تغییر داد، ایشان همگام با کارهای فنی، روی شرایط روحی و روانی تیم کار کرد و می توانم بگویم وضعیت روحی تیم را از ۱۰ به ۱۰۰ رساند. درست است که من در دوران اولیه فوتبالم قرار دارم اما تا همینجا می توانم بگویم فوتبالم را مدیون دو نفر هستم که یکی از آنها آقای کریمی و دیگر هم اکبر محمدی است. آقا فیروز از زمانی که به تیم آمد گفت من حق را به حق دار می دهم و هرکسی در تمرینات خود را نشان دهد می تواند یکی از یازده پیراهن اصلی را به دست آورد.

کنعانی راجع به دوران حضور خود در پرسپولیس گفت: من در ۱۸ سالگی به این تیم پیوستم و شاید باید به تیم دیگری می رفتم تا بتوانم در ابتدا خودم را ثابت می کردم و بعد به این تیم بزرگ می رفتم. اما دقیقا دوسالی که من در پرسپولیس بودم جمعی از بهترین مدافعان ایران، همچون سیدجلال حسینی، محسن بنگر، حسین ماهینی، مهرداد پولادی و …حاضر بودند و من در چند دیدار بیشتر نتوانستم به بازی بروم اما از زمانی که به ملوان آمدم، آرام آرام به شرایط خوب خودم نزدیک شدم و توانستم خودم را اثبات کنم.

وی راجع به برنامه حضور خود در تیم ملی بزرگسالان گفت: تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم به چشم مربیان تیم ملی دیده شوم و خودم را جزیی از اعضای تیم ملی کنم، خوشبختانه من در تمام رده های تیم ملی حضور داشتم و تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم در تیم ملی بزرگسالان هم حضور داشته باشم چرا که باعث افتخار هربازیکنی است که بتواند در خدمت تیم کشورش باشد، همانطور الان و در خدمت تیم امید تمام تلاشمان را می کنیم که بتوانیم بعد از سالها راهی المپیک شویم.

کنعانی راجع به آینده خود و جو فوتبال در انزلی گفت: من یک سال دیگر با ملوان بندرانزلی قرارداد دارم اما این را بگویم که آذمی نیستم گذشته خودم را فراموش کنم. درست است که من برای تثبیت خودم راه درازی در پیش دارم اما این را بگویم که برای اولویت انتخاب با ملوان است چرا که با این تیم توانستم به شرایط آرمانی برسم و این مردم با جان و دل از من بقیه بازیکنان حمایت کردند تا بتوانیم خودمان را پیدا کنیم. آقا مازیار در برنامه نود حرف قشنگی زد، خیلی از بازیکنان وقتی پا به انزلی می گذارند و در ملوان بازی می کنند بازیشان احیا می شود و می توانند خود را به سطح اول فوتبال ایران برسانند. شاید یکی از دلایلش همین مردم فوتبال دوست باشد، واقعا در این شهر جو عجیبی حاکم است و فوتبال در خون مردم است. شما بازی با سپاهان را ببینید که در ورزشگاه جای سوزن انداختن نبود. از همینجا ازتمام مردم انزلی تشکر می کنم که لحظه ای ما را تنها نگذاشتند.

 

منبع : ورزش۳