کامران جعفری گلرخ به تمجید و تعریف از تیم ملوان پرداخت. به گزارش انزلی چی، کامران جعفری گلرخ تهیه کننده، […]

کامران جعفری گلرخ به تمجید و تعریف از تیم ملوان پرداخت.

به گزارش انزلی چی، کامران جعفری گلرخ تهیه کننده، گوینده و گزارشگر رادیو ورزش که اصالتی گیلانی دارد در صفحه اینستاگرام خود به تمجید و تعریف از عملکرد تیم ملوان پرداخت.

این گزارشگر با سابقه که بنیان گذار گروه ورزش شبکه تلویزیونی باران است و بسیاری از مسابقات بین المللی فوتبال را از رادیو ورزش برای میلیونها ایرانی گزارش کرده چنین نگاشته است:

ملوان چهارمین پیروزی پی در پی را ثبت کرد. گزارش رادیویی وحید شعبانی هم کولاک بود و واقعا غوغا کرد. ملوان تنها یک باشگاه ورزشی نیست. ملوان یادگار مردانی است که بعضی از آنها در گذر روزگار به آسمان ها رفتند و عاشقان دلسوخته قوی سپید با یاد آوری خاطرات آنان قدم به استادیوم تختی انزلی ـ سن سیروس ـ می گذارند.

در ابتدای فصل نود و سه، نود و چهار زمانی که در روزهای دور رفت ملوان در ته جدول دست و پا می زد یکی از دوستانم در رادیو ورزش به نام آقای قاضی از من پرسید که فلانی عاقبت ملوان چی می شه و من پاسخ دادم که ملوان در دور برگشت به رده های میانی جدول صعود می کنه! شاید آن روز خیلی ها فکر می کردند من در خواب و رویا هستم ولی حالا می بینیم که رویاهای من به واقعیت پیوسته و از این پس، شکست دادن ملوان دل شیر می خواهد.

من بیست و چهار سال از جوانی ام را پای تیم های شناسنامه دار زادگاهم ریخته ام و یک جمله از خدا بیامرز سیروس قایقران را در خاطر دارم! او می گفت: اگر هم قراره ببازیم باید ثابت بوکونیم ملوان، ماهی خاش مانستن گلو دورون گیر کونه و بقیه تیمانه مره فرق داره!

آره، ملوان یادگار سیروسه و حالا می بره! باریکلا ملوان… آفرین به غیرت تک تک بازیکنان و تماشاچیان و دوستداران واقعی قوی سپید خزری…

منبع: انزلی چی