هفته بیست‌ودوم مسابقات لیگ برتر فوتبال با برتری تراکتورسازی مقابل پرسپولیس پیگیری شد.     به گزارش خبرگزاری تسنیم، در […]

هفته بیست‌ودوم مسابقات لیگ برتر فوتبال با برتری تراکتورسازی مقابل پرسپولیس پیگیری شد.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه هفته بیست‌ودوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (یکشنبه) تیم‌های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که دیدار آنها به برتری یک بر صفر تراکتورسازی انجامید تا این تیم همانند بازی رفت شکست را به سرخپوشان تهرانی تحمیل کند.

نیمه اول

دقیقه ۷: همکاری خوب پیام صادقیان و بابک حاتمی در جناح راست در ادامه با پاس رو به عقب گابریل همراه شد اما مهرداد کفشگری نتوانست از این پاس خوب بهره لازم را ببرد و ضربه آرامش به مدافعان تراکتورسازی برخورد کرد.

دقیقه ۸: ادینیو توپی را که فرشاد احمدزاده از جناح راست ارسال کرده بود، با ضربه سر به بیرون زد.

دقیقه ۱۰: فرار تند و تیز بابک حاتمی از جناح راست با ارسال خطرناک او همراه شد اما مدافعان تراکتورسازی در محوطه جریمه این تیم به تادو اجازه زدن ضربه سر را ندادند.

دقیقه ۱۲: ضربه‌ای که لوسیانو ادینیو، مهاجم برزیلی تراکتورسازی از نزدیک محوطه جریمه پرسپولیس زد، راهی به دروازه این تیم نیافت.

دقیقه ۱۵: گابریل در محوطه جریمه تراکتورسازی روی پاس امید عالیشاه صاحب توپ شد اما ضربه‌اش را در فضایی مناسب به بالای دروازه زد.

دقیقه ۲۴: ادینیو این بار با بهره‌گیری از پاس عمقی فرشاد احمدزاده به محوطه جریمه پرسپولیس رسید اما ضربه‌اش را به آسمان زد.

دقیقه ۲۷: فرشاد احمدزاده ضربه ایستگاهی را که در جناح راست زمین نصیب تراکتورسازان شده بود، از نزدیکی محوطه جریمه پرسپولیس زد که ضربه پای چپ او را سوشا مکانی به زحمت به کرنر فرستاد.

دقیقه ۳۲: مایکل اومانیا، مدافع کاستاریکایی پرسپولیس کارت زرد گرفت.

دقیقه ۳۳: پشت محوطه جریمه تیم پرسپولیس تراکتورسازی صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ضربه فنی ادینیوی برزیلی را سوشای مکانی با نوک انگشتان خود به کرنر فرستاد.

دقیقه ۳۸: فرناندو گابریل، هافبک برزیلی پرسپولیس کارت زرد گرفت.

نیمه دوم

دقیقه ۴۸: ضربه محکم آندرانیک تیموریان از روی ضربه ایستگاهی در آستانه ورود به دروازه پرسپولیس توسط محمد نوری به کرنر فرستاده شد.

دقیقه ۵۲: ارسال خطرناک تیموریان از جناح راست با ضربه سر خالد شفیعی به بیرون رفت.

دقیقه ۵۸: پیام صادقیان از جناح راست توپ خوبی را روی دروازه تراکتورسازی ارسال کرد که این توپ پس از چند رفت و برگشت در یک موقعیت خوب به تادو رسید اما ضربه او با اختلافی اندک از کنار دروازه لک به بیرون رفت.

دقیقه ۶۰: محمدرضا خانزاده جای مهدی جعفرپور را در ترکیب پرسپولیس گرفت.

دقیقه ۶۲: بابک حاتمی به اشتباه توپ را به شاهین ثاقبی سپرد تا او به راحتی با سوشا مکانی تک به تک شده و دروازه پرسپولیس را باز کند.

دقیقه ۶۷: صابر نریمان‌جهان از ترکیب تراکتورسازی خارج شد و فرید کریمی جانشین او شد.

دقیقه ۶۹: ضربه ایستگاهی را که در میانه زمین تراکتورسازی و متمایل به جناح راست به سود پرسپولیس اعلام شده بود، گابریل به سمت دروازه حامد لک زد که سنگربان تراکتورسازان به زحمت ضربه او را مهار کرد. در رفت و برگشت توپ به تادو رسید و او ارسالی روی دروازه داشت که با ضربه سر بی‌دقت خانزاده همراه شد و راهی به دروازه نیافت.

دقیقه ۷۶: روی پاس شاهین ثاقبی، احمدزاده با سوشا مکانی تک به تک شد اما در این دوئل راه به جایی نبرد و سنگربان سرخپوشان با سینه ضربه او را مهار کرد. توپ برگشتی را هم ادینیو به بیرون زد.

دقیقه ۷۷: مهاجمان تراکتورسازی از ارسال خوب احمدزاده از جناح چپ بهره لازم را نبردند و توپ از سمت دیگر زمین به بیرون رفت.

دقیقه ۷۹: دومین تعویض پرسپولیس با جابه‌جایی احمد نورالهی و مهرداد کفشگری صورت گرفت.

دقیقه ۸۰: ضربه ایستگاهی گابریل راهی به دروازه تراکتورسازی پیدا کرد.

دقیقه ۸۱: تادو از زمین خارج شد و علی علی‌پور جانشین او در خط حمله پرسپولیس شد.

دقیقه ۸۳: محمد نوری از پرسپولیس و فردین عابدینی از تراکتورسازی با کارت زرد داور جریمه شدند.

دقیقه ۸۸: محسن بنگر، مدافع پرسپولیس با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۸۹: پیام صادقیان، هافبک تهاجمی پرسپولیس به علت تمارض در محوطه جریمه تراکتورسازی کارت زرد گرفت.

دقیقه ۹۰: مهرداد بایرامی در ترکیب تراکتورسازی جای فرشاد احمدزاده را گرفت.

دقیقه ۳+۹۰: سیلوا دوس سانتوس به جای شاهین ثاقبی در ترکیب تراکتورسازان قرار گرفت.

پرسپولیس با این شکست دهمین باخت خود را در لیگ تجربه کرد و با ۲۶ امتیاز در رده نهم جدول قرار گرفت.