ملوان بندر انزلی بعد از ۸ سال موفق شد سپاهان را در انزلی شکست دهد تا ملوانی ها بعد از […]

ملوان بندر انزلی بعد از ۸ سال موفق شد سپاهان را در انزلی شکست دهد تا ملوانی ها بعد از ۴ هفته پیروزی حالا در حضور تماشاگران پر تعداد انزلی چی، دور افتخار بزنند.

 

 

 

پژمان نوری کاپیتان ملوان در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، گفت: بازی بسیار فشرده و سختی بود و همه اعضای تیم با تمام وجود برای کسب این سه امتیاز جنگیدند. بعد از گل زود هنگامی که زدیم سپاهان فشار زیادی روی دروازه ما آورد ما هم در ضد حملات چندین موقعیت خطرناک داشتیم که می توانستیم آمار گلهایمان را بالا ببریم.

پیروزی ملوان اتفاقی نیست
باز هم ثابت کردیم این پیروزی ها اتفاقی نیست و ملوان یک تیم با شخصیت است، نمی دانم در نیم فصل اول چه اتفاقاتی افتاد، اما از زمانی که من به ملوان بازگشتم کارها درست انجام می شود، کارمندان، بازیکنان و کادر فنی همه با هم هماهنگ هستند و مالک باشگاه نیز به وعده هایش عمل کرده و مطالبات و پاداشها را پرداخت می کند، فکر می کنم اگر آقای محجوب توجه بیشتری به تیمهای پایه داشته باشد بتواند به وعده های اول فصل جامه عمل بپوشاند و بدون شک مردم قدرشناس انزلی نیز قدردان زحمات او خواهند بود.

هیچ تیمی طرفدارهایی مثل ملوان ندارد
می خواهم بدون تعارف بگویم که هواداران ملوان در ایران بی نظیر هستند، ما تیم های پرطرفدار زیادی داریم، اما هیچکدام شرایط ملوان را ندارند، کمتر پیش آمده ما بالای جدول باشیم اما هرگز هواداران پشت ما را خالی نکردند و امروز دور افتخار ما به احترام آنها بود و می خواستیم بابت حمایت جانانه ای که داشتند از آنها تشکر کنیم.

باید جدول لیگ را فراموش کنیم
بعد از بازگشتم به ملوان در اولین مصاحبه ام از همه سایت های محلی خواستم جدول لیگ برتر را حذف کنند و اکنون هم اعتقاد دارم ما نباید به جدول نگاه کنیم و باید با قدرت به کارمان ادامه دهیم، مطمئن هستم در بازی آینده هواداران در کرج ما را تنها نمی گذارند اما از مسئولین باشگاه می خواهم برای هواداران به اندازه کافی اتوبوس تهیه کنند، کاری که امروز باشگاه سپاهان انجام داد و هواداران زیادی را از اصفهان به انزلی آورد.

 

منبع : ورزش۳