ملوان در حالی قرار است روز جمعه در هفته بیست و دوم لیگ برتر با سپاهان بالای جدولی صحبت کند […]

ملوان در حالی قرار است روز جمعه در هفته بیست و دوم لیگ برتر با سپاهان بالای جدولی صحبت کند که مهاجم این تیم، این بازی را یک بازی سراسر تهاجمی پیش بینی می کند.

 

 

فرزاد حاتمی در این باره به “ورزش سه” می گوید: شک نکنید بازی فردا یک بازی سراسر تهاجمی از آب در می آید چون هر دو تیم فنی و تهاجمی بازی می کنند. مطمئن باشید تماشاگرانی که روز جمعه برای بازی به استادیوم تختی می آیند از دیدن یک بازی زیبا لذت خواهند برد. در این موضوع شک ندارم.

او در ادامه از شرایط سپاهان تعریف می کند: سپاهان تیمی است که به معنای واقعی کلمه منسجم عمل می کند. آنها در تمام این سال ها با ثبات پیش رفته اند و به همین دلیل هم درتمام این سال ها موفق بوده اند و نوسان کمی داشته اند. فردا باید برابر تیمی بازی کنیم که یکی از بهترین تیم های سال های اخیر فوتبال است ولی می خواهیم در این بازی موفق بشویم.

مهاجم ملوان ادعا می کند تیمش برابر سپاهان به روند پیروزی هایش ادامه خواهد داد: شک نکنید ما در بازی با سپاهان دنبال ۳ امتیاز هستیم و به روند پیروزی های مان ادامه خواهیم داد. درست است که سپاهان تیم خوبی است ولی ما روبروی هواداران پرشورمان بازی می کنیم. مطمئن باشید سپاهان تا بیاید به جو انزلی عادت کند، ۹۰ دقیقه بازی تمام شده است. ما در انزلی امتیاز نمی دهیم.

حاتمی امیدوار است به روند گل زنی هایش ادامه بدهد: من اول دوست دارم برای ملوان مفید باشم و بعد از آن هم انشاالله گل می زنم تا به روند بازی های خوبم ادامه بدهم.

 

منبع : ورزش۳