مدافع باتجربه ملوانی ها که به دلیل بیماری چند هفته ای از تیمش دور شده بود چند روزی است که […]

مدافع باتجربه ملوانی ها که به دلیل بیماری چند هفته ای از تیمش دور شده بود چند روزی است که انزلی چی ها را همراهی می‌ کند.

 

 

 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، احمد آهی در مورد بازگشت به تمرینات گفت: نزدیک یک هفته است که با ملوان تمرین می‌ کنم نسبت به یکی دو هفته پیش خیلی بهتر شده ام و دارم به مرز آمادگی کامل نزدیک می‌ شوم الان هم با تمام توان تمرین می‌ کنم. بخاطر این ۲ ماه دوری کمی بیش تر به زمان نیاز دارم الان هم علاوه بر تمرینات گروهی به صورت سوا با مربی بدنساز هم تمرین می‌ کنم و اگر خدا بخواهد از بازی با سایپا می‌ توانم برای ملوان بازی کنم.

او در مورد اینکه آزمایشاتش چه چیزی را نشان داده ادامه داد: خدا را شکر همه چیز خوب بوده دکترم از اول هم گفته بود که به دلیل سمی که در بدنم ترشح شده بود باید یک دوره ۸ تا ۱۲ هفته ای را بگذرانم.

بازیکن ملوان در مورد تفاوت چهره ملوان نسبت به نیم فصل اول نظرش را اینگونه بیان کرد: کل تیم انسجام خوبی گرفته است. از آن موقع که آقای کریمی آمده همه چیز عوض شده است. او از مهره هایی استفاده کرد که کمتر بازی کرده بودند اما واقعا جواب دادند. مهمترین فرقی که ملوان نسبت به نیم فصل اول کرده همان انسجام تیمی است ما بازیکنان این تیم خیلی وقت است که کنار هم بازی می‌ کنیم اما نیاز داشتیم یک بزرگتر بالا سرما باشد که آقای کریمی این نقش را بازی کرد.

آهی در پایان افزود: من از اول هم به تیمم امیدوار بودم. اما فکر نمی‌کردم ملوان اینقدر زود به رده های بالاتر صعود کند ما در ۴ هفته ۵ پله صعود کردیم و این مساله واقعا هم جای امیدواری دارد.

 

 

منبع : ورزش۳