هافبک ایرانی تیم فوتبال جوانان اتلتیکومادرید می‌گوید که فضای کمپ رئال‌مادرید برای او جذابیت خاصی داشته و توانسته از این […]

هافبک ایرانی تیم فوتبال جوانان اتلتیکومادرید می‌گوید که فضای کمپ رئال‌مادرید برای او جذابیت خاصی داشته و توانسته از این فرصت تجربه کسب کند.

 

 

به گزارش تسنیم، سعید عزت‌اللهی در خصوص حضور یک نیمه‌ای‌اش در دربی جوانان مادرید بین تیم‌های رئال و اتلتیکو اظهار داشت: برای من بازی خوبی بود و توانستم دوباره فضای جدیدی را تجربه کنم اما حیف که در این بازی شکست خوردیم.

وی افزود: تا دقیقه ۲۵ بازی ۳ بر صفر عقب افتادیم و همین عامل باعث شد شکست بخوریم اما در نیمه دوم شرایط بازی به کلی تغییر کرد و بازی خوبی از خودمان نشان دادیم. حاصل کار در نیمه دوم هم تساوی یک بر یک بود اما چه فایده که نتیجه پایانی ۴ بر یک به سود رئال‌مادرید بود.

هافبک اتلتیکومادرید درباره بازی در زمین رئال و تجربه حضور در کمپ این باشگاه گفت: فضای کمپ رئال‌مادرید برایم جذاب بود و بازی‌مان هم در کمپ تمرینی این تیم انجام شد. حتی کمپ تمرینی‌شان هم ورزشگاهی خوب و مجهز بود که برایم جالب توجه بود.

عزت‌اللهی درباره بازی‌های آینده این تیم و حضور خودش در ترکیب خاطرنشان کرد: باید ۱۰ مارس (۱۹ اسفندماه) به انگلیس برویم و در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با چلسی بازی کنیم. این دیدار تک بازی است و هر تیمی که برنده باشد جزو ۴ تیم نهایی خواهد شد. امیدوارم در این بازی به پیروزی برسیم و در وهله بعدی من هم بتوانم بازی کنم و برای تیمم مؤثر واقع شوم. قبل از این بازی در اسپانیا هم بازی خواهیم داشت و از حالا نباید به آن بازی فکر کرد اما خودم را برای بازی با چلسی آماده می‌کنم.

این بازیکن ۱۸ ساله ایرانی که اکنون نظر مثبت مسئولان آکادمی اتلتیکومادرید را به خود جلب کرده ، در پاسخ به این سؤال که آیا برای فصل آینده با تیم بزرگسالان اتلتیکومادرید قرارداد حرفه‌ای امضا می‌کند یا نه، گفت: در این خصوص هنوز چیزی مشخص نیست اما شاید تا ۲۰ روز دیگر مذاکراتی انجام شود و تکلیفم را مشخص کنم.

 

منبع : تسنیم