رئیس تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سرپرست تیم فوتبال امید هماهنگی خوبی با ما داشته و در این […]

رئیس تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سرپرست تیم فوتبال امید هماهنگی خوبی با ما داشته و در این مدت آنها مشکل اعزام به خارج نداشتند.

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سردار مهر‌علی باران‌چشمه در حاشیه اختتامیه لیگ تیر‌اندازی درباره اینکه مشکلات مهمات و اسلحه برای فدراسیون تیراندازی حل شده یا خیر گفت: فدراسیون حرکت رو به جلویی داشته امیدواریم شتاب بیشتری بگیرد تا شاهد موفقیت آنها باشیم. در مورد تامین مهمات و سلاح هماهنگی خوبی بین هیأت‌ تیراندازی و وزارت دفاع صورت گرفته. قرار است این موضوع با جدیت دنبال شود و در سال ۹۴ مشکل کاملا حل خواهد شد. ما با سردار دهقان وزیر دفاع هم جلسه داشتیم. او قول داده این موضوع حل شود.

 

وی در پاسخ به این سوال که حل مشکل سلاح‌ها از طریق تولید داخلی است یا خارجی اظهار داشت: یک بخشی از آن تولید داخلی است و برخی سلاح‌ها باید وارد شود که این اقدامات صورت گرفته است.

 

وی درباره تعیین تکلیف سرباز‌های غایب ورزشکار اظهار داشت: همه افرادی که کارت‌هایشان باطل شده تعدادی در مراکز آموزشی سپاه، نیروی انتظامی و دریایی تقسیم شده‌اند به همه آنها اعلام کردیم برای تعیین تکلیف خودشان را به این مراکز معرفی کنند.

 

باران‌چشمه در پاسخ به این سوال که سربازان غایب هم می‌توانند سربازی‌شان را بخرند یا خیر عنوان کرد: معافیت‌ها برای غایبین ۸ سال به بالاست اما تمام فوتبالیست‌هایی که کارت‌شان ابطال شده یکی دو سال گذشته مشمول شدند.

 

رئیس تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح درباره پولادی و اینکه این فرصت به او داده شده بعد از لیگ قطر خودش را معرفی کند و آیا این قانون‌گریزی نیست تصریح کرد: درخواست وزیر محترم ورزش از رئیس ستاد کل این بود تا یکی دو فوتبالیست بیایند و به تیم ملی کمک کنند. کفاشیان قول داده بعد از قطر، پولادی برگردد.

 

باران‌چشمه در پاسخ به این سوال که شما به بازیکنان در لیگ قهرمانان این فرصت را ندادید آیا این تبعیض نیست اظهار داشت: همه تلاش می‌کنند این قضیه حل شود. کمیته‌ای تشکیل شده که با دقت و جدیت کار را دنبال می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه این سربازانی که کارت‌شان باطل شده فقط فوتبالی هستند عنوان کرد: ما غیرفوتبالی نداریم که سرباز باشد و کارت جعلی گرفته باشد. گزارشی در این مورد به ما نرسیده است. رئیس تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح درباره همکاری با تیم امید گفت: سرپرست تیم امید هماهنگی خوبی با ما دارد و وظیفه سرباز‌ها مشخص شده است در این مدت هم آنها مشکل اعزام به خارج نداشته‌اند.