سرپرست تیم ملوان از تقاضای این باشگاه برای به تعویق افتادن اردوی تیم ملی امید و در نتیجه عدم تغییر […]

سرپرست تیم ملوان از تقاضای این باشگاه برای به تعویق افتادن اردوی تیم ملی امید و در نتیجه عدم تغییر تاریخ بازی با تیم سایپا گفت.

 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، محمد بادافره سرپریت تیم ملوان بندرانزلی راجع به درخواست این باشگاه از فدراسیون فوتبال گفت: شنیده ایم اردویی برای تیم ملی امید در نظر گرفته اند که از هجدهم برپا خواهد شد و به همین دلیل روز بازی تیم ما با سایپا از روز ۲۲ اسفند به ۲۷ اسفند تغییر خواهد کرد. البته هنوز به طور رسمی این مطلب عنوان نشده است، اما طبق شنیده های ما به دلیل حضور چند بازیکن تیم های ملوان و سایپا این اتفاق قرار است بیفتد.

وی ادامه داد: باشگاه ملوان بندرانزلی همیشه تعامل کامل را با فدراسیون فوتبال و تیم های ملی داشته ایم اما به دو دلیل تقاضا داریم این اتفاق نیفتند، اول اینکه این وقفه ها اصلا به سود تیم های لیگی نیست، تا همین امروز ما در لیگ تعطیلی فراوانی داشتیم و همانطور که می دانید اختلاف امتیاز در تیم های قعر و صدر جدول خیلی کم است و این تعطیلی ها به ضرر تیم هایی است که برای ماندن در لیگ و یا قهرمانی در لیگ می جنگند. من فکر نمی کنم تیمی باشد که از این وقفه ها راضی باشد. از طرفی کنعانی هم از بازیکنان کلیدی ماست، با توجه به مصدومیت آهی، ما به این بازیکن نیاز فراوانی داریم و اگر این اردو قبل از بازی آخر ما در امسال برگزار شود ممکن وی خسته یا مصدوم به دست ما برسد و تیم ملوان از این حیث ضربه بخورد. البته بعید می دانم تیم های دیگر هم موافق این قضیه باشند.

بادافره راجع به بازی بعدی تیم ملوان بندرانزلی مقابل سپاهان گفت: ما بازی رفت را نیز مقابل این تیم در اصفهان به تساوی رسیدیم و کاملا آماده بازی برگشت با سپاهانی ها در انزلی هستیم، خداراشکر تیم در آمادگی کامل به سر می برد، تنها بازیکنان مصدوممان روح اله عرب واحمد آهی هسنمد، البته آهی اخیرا در تمرینات گروهی شرکت می کند اما فعلا شرایط بازی را ندارد.

 

منبع : ورزش۳