مالک باشگاه ملوان گفت:برنامه سه ساله داریم که ملوان را آسیایی کنیم و همچنین قهرمانی نیز جزو برنامه های ما […]

مالک باشگاه ملوان گفت:برنامه سه ساله داریم که ملوان را آسیایی کنیم و همچنین قهرمانی نیز جزو برنامه های ما در این ۳ سال است.


 

به گزارش کاپ، سیروس محجوب در گفت و گوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم در پاسخ به این سوال که شما به عنوان صاحب باشگاه که ۷۰ درصد سهم برای شما است چه راهکاری برای تحول ملوان دارید، اظهار داشت: من شاید در اسم مالک ملوان باشگاه باشم اما مردم انزلی را مالک باشگاه می دانم. ما دینی مقابل زحماتی که مردم کشیدند دارم. همه فعالان اقتصادی بیایند و در ورزش کمک کنند و سرمایه گذاری کنند تا هم باری را از دوش دولت بردارند و هم دل مردم را شاد کنند. برنامه من این است که مالکان اصلی مردم فهیم باشگاه هستند. امسال ۶ اردو داشتیم که تفکرات سرمربی فهیم ملوان بوده و وی باعث پیشرفت ما شده است. برنامه سه ساله داریم که ملوان را آسیایی کنیم و همچنین قهرمانی نیز جزو برنامه های ما در این ۳ سال است.

 

 

وی در خصوص پرداخت ۴ میلیاردی به فیروز کریمی توضیح داد:زمانی که آمدم تجربه ام به اندازه الان نبود و اشتباهاتی وجود داشتم و هواداران انتقادات زیادی به ما داشتند که پذیرفتیم. پیشنهاد ۴ میلیارد تومانی طی سه سال حضور کریمی در لیگ برتر در کنار ملوان به وی دادیم و ایشان هم در حال بررسی پیشنهاد ما است. کریمی طی نتیجه ای که در این مدت گرفته از یک تیم خارجی پیشنهاد داشته ولی من از وی قول گرفتم در ملوان بماند و این تیم را آسیایی کند. در واقع پرداخت این مبلغ در قبال آسیایی و همچنین قهرمان کردن ملوان است.

 

منبع: کاپ