مدافع تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: مشکل خاصی نبود ولی کشمکش‌هایی که بین تیم ملی امید و باشگاه ملوان […]

مدافع تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: مشکل خاصی نبود ولی کشمکش‌هایی که بین تیم ملی امید و باشگاه ملوان به وجود آمد یک مقدار مرا اذیت کرد.

 

 

حسین کنعانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه چه زمانی به اردوی تیم ملی امید در جزیره کیش اضافه می‌شود،‌ عنوان کرد: طبق صحبت‌هایی که انجام شده قرار است ساعت ۱۳امروز به سمت جزیره کیش حرکت کند و به اردوی تیم ملی امید اضافه شود.

 

وی در مورد اینکه آیا از کشمکش‌های به وجود آمده بین مسئولان تیم امید و باشگاه ملوان ناراحت نیست عنوان کرد: ناراحت نیستم اما یک مقدار اذیت شدم در صحبت‌هایی که با من انجام شد اعلام کردم با توجه به اینکه سرباز هستم اولویتم با باشگاه ملوان است و اگر آنها اجازه دهند با جان و دل به اردوی تیم ملی امید می‌روم و تمام تلاشم را می‌کنم.

 

مدافع ملوان تأکید کرد: حضور من در ملوان به عنوان خدمت سربازی محسوب می‌شود و به همین خاطر باید تابع دستورات باشگاه باشم. وقتی به من اعلام شد که باید به اردوی تیم ملی امید بروم اعلام کردم من آماده خدمت به تیم ملی امید هستم ولی تا باشگاه اجازه ندهد از لحاظ قانونی نمی‌توانم کاری کنم و باید تابع تصمیمات باشگاه باشم. حالا که توافقات لازم انجام شد به تیم ملی امید می‌روم و تمام تلاشم را انجام می‌دهم.

 

کنعانی در پاسخ به این سؤال که شرایط تیم ملی امید را چطور ارزیابی می‌کنم اظهار داشت: صددرصد با بودن محمد خاکپور، محمد مایلی‌کهن، مجتبی تقوی و مجید صالح که هرکدام برای خودشان یک سرمربی هستند می‌توانیم روزهای خوبی در پیش داشته باشیم و پس از ۴۰ سال به آرزوی المپیکی نشدن پایان دهیم. وی در پایان گفت: اردوهای بسیار خوبی را تا به اینجا برگزار کردیم و خاکپور دیسیپلینی دارد که اجازه نمی‌دهد هیچ مشکلی به وجود بیاید همه تیم همدلی بسیار بالایی دارند و با این انگیزه‌ای که در بازیکنان می‌بینم می‌توانیم به موفقیت برسیم.