سرپرست تیم فوتبال ملوان می‌گوید منافع ملی همواره برای تیمش حائز اهمیت بوده، ولی مصدومیت کنعانی در این برهه از […]

سرپرست تیم فوتبال ملوان می‌گوید منافع ملی همواره برای تیمش حائز اهمیت بوده، ولی مصدومیت کنعانی در این برهه از زمان لطمه جبران‌ناپذیری برای تیمش است.


 

محمد بادافره در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اختلافات پیش آمده میان باشگاه ملوان و تیم ملی فوتبال امید ایران اظهار کرد: ملوان همیشه تلاش داشته تا منافع ملی را در اولویت‌های خود قرار دهد و همواره نشان داده با تیم‌های ملی تعامل دارد.

 

 

او در مورد نگرانی ملوان برای حضور کنعانی در تیم ملی امید ایران خاطر نشان کرد: نگرانی ما برای آسیب دیدن کنعانی آن هم در روزهایی که ما به این بازیکن به شدت نیاز داریم، بود. با توجه به مصدومیت بازیکن هم پست کنعانی یعنی احمد آهی، ما برای در اختیار قرار دادن این بازیکن به اردوی تیم ملی امید نگرانی داشتیم.

 

 

سرپرست تیم فوتبال ملوان بند انزلی افزود: ملوان در این روزها روند خوبی پیدا کرده و از دست دادن هر یک از بازیکنان در این برهه می‌تواند لطمه‌ای جبران ناپذیر به این تیم باشد.

 

 

بادافره در ادامه بر لزوم تامین شدن منافع ملی تاکید کرد و گفت: با تمام این بحث‌ها منافع ملی برای باشگاه ملوان بسیار حائز اهمیت است و به همین خاطر کنعانی را در اختیار تیم ملی قرار دادیم. تیم ملی برای ما مهم است، اما هواداران ملوان نیز برای ما مهم هستند.

 

 

او در مورد صحبت‌های مطرح شده از سوی سرمربی تیم ملی امید ایران مبنی بر همکاری نکردن باشگاه ملوان نیز افزود: ما به محمد خاکپور به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران احترام می‌گذاریم و قصد نداریم اقدامی خاصی را در مورد صحبت‌های او انجام دهیم.

 

 

سرپرست تیم فوتبال ملوان تصریح کرد: ملوان همیشه یکی از تیم‌های بازیکن‌ساز در رده‌های مختلف ملی بوده است و همواره شاهد حضور شمار زیادی از بازیکنان ملوان در تیم ملی امید بوده‌ایم. انتظار ما رفتار مناسبت‌تر با باشگاه است و ما هم نشان داده‌ایم در رده‌های ملی با سرمربیان همکاری لازم را داریم.

 

 

بادافره در ادامه صحبت‌های خود به دیدار آینده ملوان مقابل سپاهان اشاره کرد و گفت‌:‌ قطعا مصاف با سپاهان یکی از سخت‌ترین دیدار‌های ما در نیم فصل دوم است ولی ملوان نشان داده برابر تیم‌های بزرگ بازی بهتری را به نمایش می‌گذارد.

 

 

او افزود‌: در نیم فصل نخست نیز برابر سپاهان به تساوی دست پیدا کردیم و این بار هم می‌خواهیم با پیروزی زمین را ترک کنیم. امیدوارم با حمایت‌ هواداران بتوانیم برابر سپاهان به پیروزی برسیم.

 

منبع : ایسنا