فرشاد فلاحت‌زاده در گفت‌و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد موفقیت‌های تیم فوتبال ملوان در نیم‌فصل دوم گفت:‌ […]

فرشاد فلاحت‌زاده در گفت‌و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد موفقیت‌های تیم فوتبال ملوان در نیم‌فصل دوم گفت:‌ ملوان با هدایت و رهبری فیروز کریمی و همچنین تلاش بازیکنان توانست نتایج خوبی بگیرد همه دست به دست هم دادیم تا ملوان از بحران خارج شود و این اتفاق افتاده است اما باید حاشیه امنی هم برای تیم ایجاد کنیم تا از بقا در لیگ برتر خیالمان راحت باشد.

 

 

وی افزود: در کنار تدابیر تاکتیکی و تلاش‌های فیروز کریمی باید از سیروس محجوب هم تشکر کرد که با هزینه از جیب شخصی‌اش برای موفقیت ملوان تلاش می‌کند. بارها گفته‌ام که لیگ برتر بدون ملوان جذابیت ندارد. امیدوارم مسئولان همچنان از ملوان حمایت کنند تا این تیم همچنان در لیگ برتر حضور داشته باشد.

 

فلاحت‌زاده با اشاره به سفر پرماجرا شب گذشته از اهواز به تهران گفت: با یک پرواز خطرناک بالاخره از اهواز به تهران رسیدیم. هواپیما ۵ ساعت تأخیر داشت. ابتدا به خاطر شرایط طوفانی حاضر به انجام پرواز نبود و در نهایت هم این پرواز انجام شد و ما خوشبختانه سالم به تهران رسیدیم.

 

مربی ملوان در مورد دیدار با سپاهان گفت: تلاش می‌کنیم در اردویی که در کرج داریم بازیکنان را در اوج آمادگی نگه داریم. همچنین یک بازی دوستانه با تیم لیگ برتری که قبلاً‌ با آنها بازی کرده‌ایم مثل راه‌آهن یا صبا انجام خواهیم داد تا برای دیدار با سپاهان کاملاً آماده باشیم و می‌خواهیم از سپاهان هم سه امتیاز بگیریم.

 

فلاحت‌زاده در مورد ادامه همکاری فیروز کریمی با ملوان برای فصل آینده گفت: صحبت‌های اولیه بین محجوب و کریمی شده و توافق‌های اولیه هم انجام شده است. باید ببینیم که چه اتفاقی رخ می‌دهد اما باید از ملوان به نیکی یاد کرد. باشگاهی که حتی مدیرعامل ندارد اما به خوبی و بدون مشکل اداره می‌شود اکنون فردی به نام رضا مطلبی به عنوان نماینده تام الاختیار مالک باشگاه در ملوان حضور دارد که در واقع رابط بین سرمربی و مالک باشگاه است. ما نشان دادیم این شیوه مدیریت می‌تواند موفق شود. باشگاه‌های دیگر هم می‌توانند از ملوان الگوبرداری کنند و با این روش کار خود را پیش ببرند.

 

وی در مورد اینکه فدراسیون اعلام کرده اگر کنعانی از ملوان به تیم امید نیاید اجازه بازی در ملوان هم به او داده نخواهد شد، گفت:‌ در این مورد فیروز کریمی تصمیم‌گیرنده است اما من با عنوان یکی از اعضای کادر فنی می‌گویم اگر ما این بازیکن خوب خود را به تیم امید بدهیم و در آنجا دچار مصدومیت شود آنگاه ملوان چه باید بکند که به راحتی یکی از بهترین بازیکنانش را از دست داده است و چه کسی باید در آنصورت پاسخ استان گیلان و هواداران خونگرم ملوان را بدهد؟ باید بین فدراسیون و باشگاه‌ها تعامل باشد به گونه‌ای که باشگاه ملوان هم از این تعامل ضرر نکند. کنعانی یکی از بهترین مدافعان ایران است هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فنی.

 

منبع : فارس