مربی تیم فوتبال ملوان معتقد است انتخاب فیروز کریمی توسط سیروس محجوب برای هدایت انزلی‌چی‌ها مدیریت بحران بوده است.   […]

مربی تیم فوتبال ملوان معتقد است انتخاب فیروز کریمی توسط سیروس محجوب برای هدایت انزلی‌چی‌ها مدیریت بحران بوده است.

 

نادر عزت‌اللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص اینکه ملوان توانست از بحران خارج شود و در چند بازی اخیر موفق به کسب پیروزی شده است، اظهار داشت: خوشبختانه بعد از دیدار مقابل پرسپولیس بدشانسی‌های ما تمام شد و توانستیم از بحران خارج شویم. شاید در آن مقطع هر تیمی را شکست می‌دادیم، می‌توانستیم روند خوبی را در پیش بگیریم و شانس ما بود که در تهران و مقابل پرسپولیس به پیروزی برسیم.

 

 

وی با بیان اینکه بازی بعدی این تیم مقابل سپاهان بسیار دشوار است، گفت: بازی با سپاهان بسیار سخت است. اینکه بازیکنان ما در باد بردهای قبلی نخوابند و مغرور نشوند، بسیار حائز اهمیت است و امیدوارم بتوانیم با انجام یک بازی خوب مقابل سپاهان از این تیم هم امتیاز بگیریم. خوشبختانه در هر شرایطی حمایت هواداران‌مان را پشت سرمان داشته‌ایم و این بار هم می‌توانیم در انزلی با حمایت هواداران یک بازی خوب را مقابل سپاهان انجام دهیم.

 

 

مربی تیم فوتبال ملوان با اشاره به اینکه بعد از حضور فیروز کریمی در رأس کادر فنی شرایط بهتر از قبل شده، خاطرنشان کرد: ملوان پتانسیل بسیار بالایی دارد و در این بین فقط یک انتخاب خوب می‌توانست تیم را از آن شرایط نجات بدهد. خوشبختانه با انتخاب خوب سیروس محجوب که فیروز کریمی را سرمربی تیم کرد در تیم یک مدیریت بحران صورت گرفت و توانستیم شرایط را تغییر دهیم.

 

 

عزت‌اللهی ادامه داد: کریمی توانست در تیم افکارش را پیاده کند و از نظر روحی و روانی شرایط بازیکنان را تغییر داد. اکنون اعتماد به نفس بازیکنان بالاتر رفته و به نظرم این موضوع حتی از مسائل فنی هم مهم‌تر بود که کریمی به خوبی تیم را از این لحاظ کنترل کرد.

 

 

وی درباره اینکه آیا شرایط مالی ملوان بهتر شده یا نه، اظهار داشت: ابتدای فصل شرایط مالی‌مان خوب بود و محجوب به خوبی تیم را هدایت می‌کرد اما بعد از نتایج ضعیف انگار او هم دلسرد شد. اکنون که نتیجه می‌گیریم شرایط هم تغییر کرده و خوشبختانه کمک‌های محجوب هم به تیم رسیده است. در این شرایط مسائل مالی می‌تواند به خوبی به بازیکنان انگیزه بدهد و امیدوارم با این حمایت‌ها و پشتیبانی هواداران بهتر از نیم فصل اول نتیجه بگیریم. برای نتیجه گرفتن همه افراد یک مجموعه باید دست به دست هم بدهند و خوشحالم که اکنون این اتفاق در ملوان رخ داده است.

 

منبع : تسنیم