مهاجم ملوان گفت: همه بازیکنان پاداششان را گرفتند و مشکل مالی در تیم وجود ندارد.     فرزاد حاتمی در […]

مهاجم ملوان گفت: همه بازیکنان پاداششان را گرفتند و مشکل مالی در تیم وجود ندارد.

 

 

فرزاد حاتمی در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با برتری تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم یک بازی خیلی مهم و ۶ امتیازی را که میان تیم های انتهای جدولی برگزار می شد، در خانه حریف ببریم. با این برد دیگر از بحران خارج شدیم، اگرچه هیچ چیز هنوز تمام نشده و ممکن است همانطور که بالا آمدیم، همینطور هم به انتهای جدول بازگردیم اما سعی می کنیم این روند را ادامه دهیم.

 

 

وی با اشاره به ۳ پیروزی متوالی این تیم افزود: خیلی خوشحالم که ۳ برد متوالی به دست آوردیم اما نباید مغرور شویم. به هرحال تغییرات در ملوان جواب داده و با یک مربی کاربلد مثل فیروز کریمی توانستیم به اینجای جدول برسیم. تفاوت ملوان فعلی با گذشته این است که فیروز کریمی بالای سر تیم است. الان راه آهن را هم می بینید که با آمدن فرهاد کاظمی توانست به پیروزی برسد.

 

 

مهاجم ملوان در خصوص گلزنی اش در هفته های اخیر عنوان کرد: تیم ما یک دست است و همه بازیکنان برای موفقیت تلاش می کنند. حالا دیگر لطف خداست و در نهایت توپ ها به من ختم می شود تا گلزنی کنم. چند وقتی به دلیل برخی مشکلات از لیگ دور بودم اما خوشحالم که با بازگشتم هم خودم از بحران خارج شدم و هم ملوان.

 

 

وی درباره پنالتی که در بازی دیروز خراب کرد، گفت: در کل من پنالتی زن نیستم اما در بازی دیروز فیروز کریمی گفت که من پنالتی را بزنم که متاسفانه خراب شد. یک پنالتی هم قبلا برای استقلال در جام حذفی زدم که آن هم خراب شد و از جام حذفی کنار رفتیم. از این پس دیگر فکر نمی کنم من پنالتی ها را بزنم و پژمان نوری می تواند بهتر از من ضربه بزند.

 

 

حاتمی در خصوص پاداش به بازیکنان ملوان بعد از بردهای متوالی خاطرنشان کرد: همه بازیکنان پاداششان را گرفتند و مشکل مالی در تیم وجود ندارد. البته من هنوز پاداشم را نگرفتم زیرا حساب بانکی را افتتاح نکردم.

 

 

وی در پایان با اشاره به بازی با سپاهان بعد از تعطیلات ۲ هفته ای لیگ اذعان داشت: سپاهان یکی از تیم های مطرح ایران بوده و هست. من هم چند سالی در این تیم بودم و در واقع با سپاهان در فوتبال ایران مطرح شدم. در آن سال که قلعه نویی در سپاهان بود، قهرمان شدیم و این تیم به گردن من حق دارد. امیدوارم با ارائه یک بازی تماشاگر پسند چهارمین بردمان را به دست آوریم تا بتوانیم به میانه های جدول نزدیک تر شویم.

 

منبع : کاپ