هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ملوانی ها در بازی با ما طوری دفاع می کردند که یک روزنه هم […]

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ملوانی ها در بازی با ما طوری دفاع می کردند که یک روزنه هم برای رسیدن به دروازه شان برای ما باقی می گذاشتند.

 

 

 

میثم بائو در گفت و گو با خبرنگار کاپ در خصوص شکست ۳ بر یک تیمش مقابل ملوان اظهار داشت: نمی دانم چرا شرایط تیم مان به این شکل رقم می خورد. ما الان دو هفته است که گل های زودهنگام می خوریم و با دریافت این گل ها کل شیرازه تیم مان از هم می پاشد و علتش هم این است که تیم نسبتا جوانی داریم و با دریافت چنین گل هایی شرایط روحی تیم مان به هم می ریزد.

 

 

وی خاطرنشان کرد: همان ابتدای بازی، بازیکن ملوان بین سه، چهار نفر از اعضای تیم ما چرخید و از ۴۰ متری توپ را شوت کرد و ما گل خوردیم. پس از آن به کلی اوضاع روحی تیم به هم ریخت طوری که روی گل دوم بازیکن جوان تیم ملوان در هجده قدم ما، پنج نفر از بازیکنانمان را چپ و راست کرد و توپ را به پژمان نوری داد و باز هم گل خوردیم.

 

 

هافبک تیم استقلال خوزستان بیان داشت: پس از این دو گل خیلی تلاش کردیم تا گل ها را جبران کنیم اما ملوان ۹ نفره جلوی دروازه اش صف کشیده بود و ما را به یاد بازی ایران و آرژانتین انداخت. آنجا که مدافعان تیم ملی هیچ روزنه ای را برای آرژانتین باقی نگذاشته بودند. فکر می کنم باید با تماشای فیلم بازی این مشکلات در خط دفاعی مان را برطرف کنیم تا به این سرعت گل نخوریم.

 

 

بائو تاکید کرد: درست از همان نقاطی که ویسی در جلسات تمرینی به ما یادآور می شود که مراقب شان باشیم گل می خوریم و این اصلا خوب نیست. فکر می کنتم تعطیلی ۵۰ روزه لیگ بیشترین ضربه را به تیم ما زد چون ما قبل از تعطیلات اوضاع خیلی خوبی پیدا کرده بودیم و از لحاظ هماهنگی تاکتیکی شرایط خوبی داشتیم. این شرایط در مسابقات تدارکاتی مان در تعطیلات هم نمود داشت اما کم کم این وضعیت برای ما تبدیل به شرایط فعلی شد.

 

 

وی در این باره که گفته می شود تیمش کاندیدای سقوط به دسته پایین تر است، گفت: به هیچ عنوان به این گفته اعتقاد ندارم. تیم ما پتانسیل بالایی دارد و در همین بازی دیشب بالای ۱۵ موقعیت خطرناک روی دروازه حریف ایجاد کردیم و این در حالی بود که ملوان ۴ بار توپ را روی دروازه ما آورد که ۳ بار آن تبدیل به گل شد. ما اگر زود گل نخوریم خیلی راحت می توانیم نتایج مورد نظرمان را در لیگ کسب کنیم. به همین خاطر مطمئن هستم که استقلال خوزستان به هیچ عنوان سقوط نخواهد کرد.

 

 

بازیکن اسبق تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا با تغییر مدیریت این باشگاه برای دریافت مطالبات خود اقدام خواهد کرد یا نه، عنوان کرد: متاسفانه نه از پرسپولیس، نه از استقلال و نه از تراکتورسازی توانسته اند مطالباتم را دریافت کنم. جمع کل پول هایی که از این سه باشگاه می خواهم حدود ۷۰۰ میلیون تومان می شود. ۳۵۰ میلیون از تراکتور می خواهم، ۳۰۰ میلیون از استقلال و ۷۰میلیون از پرسپولیس که مربوط به سال ۸۶ است.

 

 

بائو خاطرنشان کرد: من مالیات پول های دریافت نکرده استقلال و پرسپولیس را هم داده ام. حکم کمیته انضباطی برای دریافت پول هایم را در درست دارم اما نمی دانم این چه حکمی است که فقط آن را به من داده اند ولی اجرا نمی شود. مثل این می ماند که حکم اعدام فردی صادر شود ولی کسی نتواند به وی حرفی بزند و حکمی اجرا نشود. در این مدت بیش از ۱۰،۱۵ مدیرعامل در هر سه باشگاه تغییر کرده اند و من هر بار مشکلم را به تک تک آنها گفته ام اما گوش کسی بدهکار این حرف ها نیست.

 

 

وی در پایان یادآور شد: حکم انضباطی دریافت مطالباتم از باشگاه تراکتور هم تا یکی، دو هفته آینده صادر می شود اما باور کنید که مطمئن هستم با این حکم هم نمی توانم کاری از پیش ببرم چون برخی مسائل در فدراسیون فقط در حد حرف است. اینکه ابتدای فصل می گویند هر باشگاهی با بازیکنان سابقش تسویه حساب نکند قرارداد بازیکنانش را ثبت نمی کنند ولی در نهایت همه برنامه ها طبق رویه قبلی اجرا می شود.

 

منبع : کاپ