اختصاصی/ انزلی چی: اسکندری گفت: بخش خصوصی به تنهایی نمی تواند به حل مشکلات باشگاه ملوان با این تعداد تیم […]

اختصاصی/ انزلی چی: اسکندری گفت: بخش خصوصی به تنهایی نمی تواند به حل مشکلات باشگاه ملوان با این تعداد تیم بپردازد.  
معاونت اقتصادی باشگاه ملوان در گفت و گوی اختصاصی با انزلی چی، با بیان این که باشگاه ملوان طبق روال پس از پیروزی بر پرسپولیس و راه آهن به بازیکنان پاداش داد، اظهار داشت: بازیکنان ملوان با شکست دادن پرسپولیس در ورزشگاه آزادی دست به کار بزرگی زدند، به همین دلیل انتظار داشتیم مسوولان ورزش استان گیلان با دادن پاداش از آنان قدر دانی نمایند.
وی با اشاره به کار بزرگ مازیار زارع که پنالتی پرسپولیس را مهار کرد، افزود: در هر شهر دیگری بود برای مازیار زارع که پس از اخراج ایمان صادقی با شجاعت درون دروازه ملوان قرار گرفت و دروازه را بسته نگاه داشت، جشن می گرفتند.
مشاور مالک ملوان با بیان این که آقای رهنما مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان گیلان برای دیدن بازی ملوان و راه آهن به ورزشگاه تختی انزلی آمده بود، افزود: ایشان بعد برد ملوان حتی برای گفتن یک خسته نباشید خشک و خالی به بازیکنان هم به رختکن نیامد! ملوانی که افتخار استان گیلان و از تیم های پر افتخار ایران است.
اسکندری با اعلام این که اداره ورزش و جوانان گیلان چندین بار وعده کمک به باشگاه ملوان را داده که متاسفانه عملی نشده است، تاکید کرد: انتظار داشتیم مسوولان ورزش استان پس از کسب این دو برد حیاتی و برای افزایش روحیه بازیکنان به آنان پاداش بدهند که این مهم اتفاق نیافتاد.
معاونت اقتصادی باشگاه ملوان با بیان این که آقای رهنما پی گیر حل مشکلات داماش و سپیدرود هستند که بسیار کار پسندیده ای است، افزود: اما در این میان نباید ملوان به عنوان شاگرد اول فوتبال استان گیلان فراموش شود!
وی با ذکر این نکته که باشگاه ملوان دارای هزینه های بسیار زیادی است، ادامه داد: ملوان در شش رده نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید، بزرگسالان و بانوان و همچنین تیم ملوان نوین به فعالیت می پردازد و طبیعی است که بخش خصوصی به تنهایی نمی تواند به حل مشکلات این تعداد تیم بپردازد.
مهرداد اسکندری در پایان ضمن تقدیر و تشکر از هواداران پرشور ملوان که در سرما و گرما و در بازی های خارج و داخل خانه حامی تیم محبوب خود هستند، اظهار داشت: از شهرداری و شورای شهر انزلی انتظار داریم برای تداوم موفقیت های ملوان از این تیم حمایت کنند.
منبع : انزلی چی