ملوان کلاب امروز وارد هفتمین سال فعالیت خود می شود .   پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” در […]

ملوان کلاب امروز وارد هفتمین سال فعالیت خود می شود .

 

پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” در ۲۸ بهمن ۸۷ توسط مرتضی صیاد چپری احداث گردید و به کمک علی نوروزی و شاهین صیاد حقیقی در ابتدا کار خود را آغاز کرد .

 

ملوان کلاب از ابتدا به عنوان یک پایگاه مستقل هواداری سعی کرد در حد امکان با احترام به عقاید هواداران نقطه نظرات آنها را انعکاس داده و توانست با این روش به یکی از مراکز مهم تجمع هواداران برای گفتگو تبدیل شود به نوعی که به جرات می توان گفت این بخش با کمک همه ی کاربران عزیز در طول این سالها به یکی از سالم ترین و مفید ترین فضاهای گفتگو در سایت های هواداری کشور تبدیل شد و گویای این قضیه اهمیت این بخش برای مدیران و مربیان و بازیکنان ملوان در سالهای اخیر بوده است و همین باعث شده که حال “ملوان کلاب” طبق آمار سایت آمار گیر معتبر جهانی “الکسا” در رده ی اول سایتهای ورزشی استان گیلان و دومین سایت ورزشی پر بازدید شمال کشور و طبق آمارگیر گوگل اولین سایت پربازدید ورزشی شمال کشور قرار گیرد که این با توجه به جمعیت شهرستان انزلی موفقیتی بسیار بزرگ برای ما محسوب می شود که بی شک بدون حمایت و پشتیبانی و نظرات سازنده ی کاربرانِ محترم وبسایت امکان پذیر نبود .

 

البته وبسایت در طول این سالها سعی کرد از قافله تکنولوژی عقب نماند و دامنه ی فعالیتش را در صفحات اجتماعی دیگر مانند فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام گسترش داد که هوادارن می توانند با دنبال کردن صفحات “ملوان کلاب” در شبکه های اجتماعی نیز به صورت دقیق از اخبار ملوان مطلع شوند .

 

مهمترین موفقیتی که در این چند ساله داشته ایم حفظ استقلال سایت بوده و هیچ رفت و آمدی در ادامه و نوع کار “ملوان کلاب” تاثیری نداشته است و این رمز ماندگاری و تداوم کار پایگاه اینترنتی هواداران ملوان است . یک روز به حمایت از شخصی منتسب شدیم و روز دیگر متهم به دشمنی با همان شخص ! و این بارها و بارها تکرار شد و به همین دلیل قاطع تر از همیشه میگوییم تنها خط قرمز ما نام مقدس “ملوان” است و اگر ما بخواهیم از مسئله ای به عنوان موفقیت نام ببریم در درجه ی اول حمایت شما عزیزان و در درجه ی دوم حفظ استقلال سایت “ملوان کلاب” می باشد.

 

با افتخار می گوییم ، اکثر قریب به اتفاق کسانی که در سایت فعالیت می کنند زمانی کاربر این سایت بوده اند و همگی بدون هیچ منفعتی و فقط به خاطر نام ملوان در کنار یکدیگر جمع شده اند و سعی می کنند به بهترین نحو کار اطلاع رسانی را انجام دهند که جا دارد از آنها تقدیر ویژه نماییم که حتی گاهی اوقات تلاش های بی وقفه ی این عزیزان این شائبه را برای بسیاری از حتی مسئولین ایجاد کرده که آنها در قبال زحماتشان نفعی مالی دارند که قاطعانه عرض می کنم هرگز اینگونه نبوده است . برای ما موفقیت و خدمت به ملوان همه چیز است و هیچ نفعی بالاتر از این وجود نخواهد داشت و به دنبال هیچ چیز نخواهیم رفت !

 

به جرات میگوییم سالی که گذشت برای ما سخت ترین سالی بود که در سالهای گذشته داشتیم ، سالی پر از تحریم شدن برای جمع آوری اخبار که شاید خیلی مواقع به این دلیل نتوانستیم نظرات کابرانمان را آنطور که باید و شاید جلب کنیم ، سالی سخت از تهدید های مختلف گرفته تا رفتن به کلانتری و دادگاه و مراجع قانونی فقط برای عاشقی کردن با ملوان و اینکه در تمام این سالها خواستیم روی پای خود ایستاده و حد الامکان مواضع هواداران را انتشار دهیم و برای نظرات این عاشقان در ملوان کلاب پرونده ای قطور درست کردند و مشکلات دیگری که شاید الان مجالی برای گفتن آنها نباشد اما روزی بیان شود . هرچند در مراجع قانونی حقانیت “ملوان کلاب” و نظرات کاربرانش به اثبات رسید اما به گفتن این چند خط برای بیان برخی دلخوری هایمان اکتفا می کنیم با وجود اینکه چندین بار تا مرز تعطیل کردن کار پیش رفتیم اما با عشقی که از شما عزیزان دریافت کردیم فهمیدیم که باید محکم تر از گذشته کنار هم باشیم ، میخواهیم بگوییم که نه برای این اتفاقات در صدد انتقام بر می آییم و نه موضعمان را بر اساس این دلخوریها تغییر می دهیم ! تا روزی که هستیم خط قرمز ما ملوان و اتفاقات آن خواهد بود و عزیزانی که این اتفاقات را رقم زدند حتما از نظر خودشان صلاح ملوان را اینگونه تصور می کردند و ما به نظر آنها هم احترام می گذاریم و به چشم دشمن به آنها نمی نگریم ، اما “ملوان کلاب” را در راهش استوار می بینیم .

 

به دلیل همین اتفاقات و برخی دیگر از محدودیت هایی که ایجاد شد امسال فعلا قصد برگزاری جشن مانند سالهای گذشته را نداریم اما انشالله با برنامه ای منظم جشنی با شکوه تر از سالهای گذشته پیش از پایان لیگ چهاردم برگزار خواهیم نمود .

 

امروز این سایت که روز به روز با کاربران وفادارش بزرگتر می شود ، شش ساله شد . به امید روزی که همگی در کنار هم قهرمانی “ملوان” را در “ملوان کلاب” جشن گرفته و به هم تبریک بگوییم . به امید آن روز که دیر نیست …

 

در پایان نیز تشکر فراوان از مرتضی صیاد چپری ، شهرام شاهین ، رضا مظلوم در بخش مدیریت سایت و مهدی شاهین ، مژده شجری کهن ، مهران دیده بان ، مهرداد دیده بان ، یاسین رحمان زاد ، سمیرا برقی زاده ، سعید آقایی ، آیدین داوودپور ، آیدین شیرعلیان ، رامبد رشیدی ، کاوه چلمبری ، ارسطو عزتیان و عزیزان دیگری که یا الان در کنار ما هستند و یا در سالهای گذشته ما را در این راه سخت یاری نموده اند . و همچنین سپاس فراوان از تک تک رسانه های شهرستان انزلی با هر ایده و عقیده ای که به جرات می توان گفت بدون کمترین چشم داشتی حرفه ای ترین کار ممکن را در کار رسانه ای خود به انزلی چی ها ارائه می دهند و لایق بهترین ها هستند .

 

سپید و سربلند باشید .

 

 

میثم شاهین