سرپرست تیم فوتبال ملوان می‌گوید آمدن فیروز کریمی سبب تحول در این تیم شده و هواداران به ماندن در لیگ […]

سرپرست تیم فوتبال ملوان می‌گوید آمدن فیروز کریمی سبب تحول در این تیم شده و هواداران به ماندن در لیگ برتر امیدوارتر شده‌اند.

 

 

 

محمد بادافره در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره آخرین شرایط تیم فوتبال ملوان، اظهار کرد: خو‌شبختا‌نه در هفته‌های اخیر با کسب پیروزی مقابل حریفان شرایط بهتری را در جدول پیدا کردیم و امیدوارم روند روبه رشد ملوان ادامه داشته باشد.

 

او اضافه کرد: با ورود فیروز کریمی به ملوان این تیم متحول شد و به ماندن در لیگ برتر امیدوارتر شدیم. خو‌شبختا‌نه بازیکنانی که جذب کرده‌ایم کمک زیادی به ما کردند و در هفته‌های آینده شاهد عملکرد بهتری از ملوان خواهیم بود.

 

سرپرست تیم ملوان با بیان این که تمرین‌های این تیم با فشردگی هر چه بیشتر پیش می‌رود، گفت: با تمرین‌های بیشتر و البته تمرکز بر روی بازی‌ها می‌توانیم در لیگ بمانیم. ما برای هر بازی برنامه ویژه‌ای داریم و این روند پیشرفت بازی به بازی ادامه پیدا می‌کند.

 

بادافره افزود: در دیدار آینده کار سختی برابر استقلال خوزستان داریم، ولی با این حال برای به دست آوردن پیروزی پا به میدان می‌گذاریم. کسب هر امتیاز در نیم فصل دوم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و ما تلاش می‌کنیم رتبه خود را در جدول رده‌بندی ارتقا دهیم.

 

او با بیان این که بازیکنان ملوان از روحیه بالایی برخوردار هستند، گفت: همه بازیکنان ملوان یک دل و متحد برای ماندن در لیگ برتر تلاش می‌کنند و امیدوارم با کسب نتایج لازم این اتفاق رخ دهد.

 

سرپرست تیم فوتبال ملوان خاطر نشان کرد: شأن ملوان رتبه‌های پایین جدول نیست و هواداران این تیم با حمایت‌های خود همواره ثابت کرده‌اند در هر شرایطی هوادار ملوان هستند.

 

بادافره به قول پرداخت پاداش در صورت کسب نتیجه‌ مقابل استقلال خوزستان اشاره کرد و گفت: مالک باشگاه در صورت به دست آوردن نتیجه‌ لازم در خوزستان باز هم به بازیکنان پاداش پرداخت می‌کند.

 

او در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم ملوان با هواداران پرشورش در فصل آینده نیز در لیگ برتر بماند و از هواداران این تیم می‌خواهم باز هم تیم خود را مانند گذشته حمایت کنند.