سرمربی تیم فوتبال راه‌اهن تهران با بیان اینکه کمرمان با شکست مقابل ملوان شکست، گفت:اگر بازی بعد و در مقابل […]

سرمربی تیم فوتبال راه‌اهن تهران با بیان اینکه کمرمان با شکست مقابل ملوان شکست، گفت:اگر بازی بعد و در مقابل پدیده نتیجه نگیرم از راه‌آهن می‌روم.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از انزلی، علی لطیفی دقایقی پیش پس از شکست راه‌آهن تهران در مقابل ملوان انزلی، اظهار داشت: از تمام کسانی که پس از فوت پدرم همراهم بودند و از من حمایت کردند تشکر می‌کنم.

 

وی با تشکر ویژه از اصحاب رسانه در همدرمی در فوت پدرش، افزود: از فدراسیون، مربیان، پیشکسوتان و همه هواداران فوتبال که در این ساعات تلخ همراهم بودند تشکر می‌کنم.

 

سرمربی راه‌آهن تهران با بیان اینکه این دیدار برعکس دیدار ذوب‌آهن بود، گفت: ۲۵ سال است که در فوتبال هستم ولی اینقدر فوتبال را بی‌رحم ندیده بودم و مستحق باخت نبودیم.

 

لطیفی با بیان اینکه در ۱۰ دقیقه نیمه نخست راه‌آهن بازی خوبی را ارائه کرد، تصریح کرد: در دقیقه ۱۰ بر روی اشتباه فاحس دروازه‌بانمان گل خوردیم، اتفاقی که در بازی با فولاد نیز اتفاق افتاده بود و دیدید که کمرمان شکست.

 

وی با تأکید بر اینکه در تعویض‌ها بازیکن کم داریم، اظهار داشت: ما سه بازی را انجام دادیم، از بازی با فولاد، ذوب‌آهن و ملوان شاهد موقعیت‌های زیادی بودیم ولی نتوانستیم گل کنیم.

 

سرمربی راه‌آهن تهران با تصریح بر اینکه اگر در اوج حملات، بایرن مونیخ هم با اشتباه بازیکنش گل بخورد بازگشتش سخت است، افزود: در نتیجه‌گیری به دلیل اشتباهات فاحش بازیکنان تأثیرگذارم.

 

لطیفی با اشاره به اینکه بی‌پولی و کمبود بازیکن جنگ می‌کنیم، تصریح کرد: امیر عابدزاده جوان است و اشکالی ندارد که با باخت راه‌آهن من زیر سئوال بروم فقط دوست دارم بازیکنانم رشد کنند.

 

وی با بیان اینکه تیم ریشه‌داری مثل راه‌آهن به دلیل ندانم کاری برخی و مشکلات مالی در آستانه سقوط است، افزود: حمید استیلی هم مقصر نبود و روز آخر تیم را در شرایط که بازیکن نمی توانست جذب کند گرفت.

 

سرمربی راه‌آهن تهران با تصریح بر اینکه تیم ما مانند جشنی و مهمانی بود که غذاهای خوب خورده شده بود و غذاهای بد مانده بود و استیلی باید از بین غذاهای بد انتخاب می‌کرد، تصریح کرد: ما مستحق باخت نبودیم و بازکنانمان به دلیل مشکلات مالی از تیم ما جدا شدند.

 

لطیفی با بیان اینکه فدای یک سری مشکلات می‌شوم و در حد تیم محلی و با مشکلات مالی در لیگ برتر حضور داریم، گفت: اگر بازی بعد نتیجه نگیرم از راه‌آهن می‌روم و بازی پدیده برای من سرنوشت ساز است.

 

وی تصریح کرد: کسی به من اولتیماتوم نداده ولی من خودم به خودم اولتیماتوم می‌دهم، چاره‌ای نداریم و با شرایط بد ادامه می‌دهم.