مربی تیم فوتبال ملوان گفت: فیروز کریمی همیشه به بازیکنان می‌گوید که برد یک بر صفر با ارزش‌تر از برد […]

مربی تیم فوتبال ملوان گفت: فیروز کریمی همیشه به بازیکنان می‌گوید که برد یک بر صفر با ارزش‌تر از برد ۳ بر یک یا ۴ بر یک است.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، فیروز کریمی در نشست خبری پیش از بازی با راه آهن شرکت نکرد و محمد قدیربحری به جای او حضور یافت و گفت: به شما زحمت‌کشان بی‌ادعا سلام می‌کنم. تدابیر زیادی برای راه آهن اندیشیده‌ایم و حریف را آنالیز کرده‌ایم و یک بازی دوستانه‌ هم با را آهن داشته‌ایم و نقاط ضعف و قوت این تیم را بررسی کرده‌ایم. فردا برای برد و انجام بازی زیبا به میدان می رویم تا مردم انزلی و هواداران ملوان را راضی نگه‌داریم. همه چیز برای مسابقه آماده است.

 

وی ادامه داد: کاش باران هم نمی آمد و در زمین خشک با راه آهن بازی می‌کردیم البته برای ما مهم نیست زیرا به این زمین عادت داریم و می‌خواهیم هواداران ملوان را خوشحال کنیم.

 

مربی تیم ملوان در مورد اینکه بازیکنان بعد از برد پرسپولیس دچار غرور نشوند، گفت: فیروز کریمی در اولین تمرین بعد از بازی با پرسپولیس به بازیکنان گفت بازی با راه آهن سخت‌ترین بازی نیم فصل دوم است زیرا بردن تیم‌های قدرتمند باعث غرور می‌شود و ممکن است به تیم‌های ضعیف‌تر ببازیم البته راه آهن تیم ضعیفی نیست و تیمی ریشه دار است و کریمی به بازیکنان گفت که راه آهن را تیمی ضعیف ندانید و اتفاق‌هایی باعث شده چنین جایگاهی داشته باشد. مثل ملوان که اکنون در این موقعیت جدول است و به همه بازیکنان و بزرگترها گوشزد کرد که باید بیشتر از بازی با پرسپولیس مایه بگذارید. زیرا برد مقابل راه آهن ما را از انتهای جدول جدا می‌کند.

 

وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: رافخایی به این بازی نمی‌رسد اما تمریناتش را شروع کرده است. احمد آهی هم مصدوم است و زارع هم محروم است. ایمان صادقی هم به دلیل اخراج محروم است ولی پژمان نوری فردا بازی خواهد کرد. مربی ملوان در مورد مشکلات خط دفاعی تیم، گفت: فیروز کریمی کار با مدافعان را در چند جلسه از تمرین به من واگذار کرد. همیشه به بازیکنان می‌گوید که برد یک بر صفر با ارزش‌تر از برد ۳ بر یک یا ۴ بر یک است. به همین دلیل هم زارع، نوری و فرزاد حاتمی به مدافعان کمک می‌کنند و بارها تاکید کرده که برد یک بر صفر از برد ۴ بریک مهم‌تر است.

 

مربی ملوان در مورد اینکه چه صبحتی با هواداران دارید، گفت: مثل همیشه تیم ملوان را حمایت  کنند، با حمایت آنها قوی سپید بالای شهر انزلی پرواز خواهد کرد و اگر هواداران حمایت کنند تیم در لیگ برتر می‌ماند. در بازی با تراکتورسازی و پرسپولیس هواداران ما را شرمنده کردند و کاری نمی‌‌توانیم برای آنها بکنیم به جز پیروز شدن تیم تا به این ترتیب آنها را خوشحال کنیم.