اختصاصی – محمد آبشک که در نیم فصل به تیم ملوان اضافه شد ، یکی از خوبهای ملوان در بازی […]

اختصاصی – محمد آبشک که در نیم فصل به تیم ملوان اضافه شد ، یکی از خوبهای ملوان در بازی با پرسپولیس بود . بیش از بازی خوب او ، تعصبش در زمین و کنار زمین پس از تعویض بسیار به چشم می آمد که موجب شد هواداران ملوان او را در استادیوم آزادی با شعار “آبشک انزلیچی” تشویق کنند و به او لقب افتخاری “آبای” بدهند . پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفتگویی را با هافبک شماره ۹۹ ملوان ترتیب داد که می توانید در ادامه مطالعه نمایید .

 

ملوان کلاب: تبریک میگیم آقای آبشک هم بخاطر پیروزی شیرین و هم بازی بسیار خوبت .

خواهش میکنم من هم به همه هواداران متعصب ملوان تبریک میگم. واقعا بازی بسیار حساس و حیاتی برای ما بود چون اگر شکست میخوردیم اختلافمون خیلی زیاد میشد و با بچه ها همقسم و همدل شده بودیم که از این بازی امتیاز بگیریم و خدارو شکر با شاهکار مازیار توانستیم  ۳ امتیاز شیرین از این بازی بگیریم و برای ادامه لیگ امیدوار تر از قبل شدیم.

ملوان کلاب:هواداران ملوان خیلی زودتر از حد تصور با محمد آبشک رابطه دوستانه و خوب برقرار کردند.

دقیقاً . بالاخره میدانستم که یکسری حساسیت ها وجود دارد و من هم چند سال در رشت بازی کرده بودم و آنجا هم یک محبوبیتی داشتم . من همه شرایط را در نظر گرفتم و به ملوان آمدم تا به تیم استانم کمک کنم و خداروشکر واقعا هواداران ملوان حتی بیشتر از رشت برایم مایه گذاشتند و پذیرایی خیلی خوبی از بنده کردند. واقعا انتظار چنین برخورد خوبی را از آنها نداشتم و انگار نه انگار که بنده سابقه ای در تیم رقیب داشتم. این هواداران واقعا بهترینند و این برخورد محبت آمیز آنان واقعا انگیزه ام را دوچندان کرده و انشاء الله با بازیهای خوب بتوانم جواب محبتهای آنها را بدهم و به کمک بزرگترهای تیم و دیگر بازیکنان و هواداران ملوان را در لیگ برتر حفظ کنیم و به فکر بستن تیم خوب و نتایج عالی برای سال آینده باشیم.

ملوان کلاب: حرص و جوش خوردنت موقع پنالتی و ابراز احساساتت پس از پایان بازی جالب توجه بود.

ما واقعا به این ۳امتیاز احتیاج داشتیم . شب قبل از بازی با سعید یوسف زاده و عزیز هم اتاق بودم و بهشان گفتم که ما یک بر صفر بازی را میبریم و خدا کمک کرد که این اتفاق افتاد. واقعا مازیار در آن صحنه شاهکار کرد و ملوان را به لیگ برگرداند. من قبل از پنالتی هم به دکتر صیاد گفته بودم که پنالتی رو میگیره و همین اتفاق هم افتاد واقعا از خوشحالی نمیدانستم چکار کنم و داشتم داخل زمین میرفتم.

ملوان کلاب: قبول داری که نباید زیاد در باد این برد بخوابیم و خیلی جدی به بازی راه آهن فکر کنیم؟

 

صددرصد. این بازی با همه اتفاقات شیرینش تمام شد و باید به فینال بعدی فکر کنیم. اگر فکر کنیم که به راحتی ۳امتیاز بازی با راه آهن رو میگیریم کاملا در اشتباهیم . چون آنها هم دو بازی قبلیشان را باخته اند و برای جبران امتیازات از دست رفته می آیند و باید بیشتر از قبل تلاش و همت کنیم چون بازی به بازی شرایط سخت تر میشود و باید همین یکدلی و یکرنگی را ادامه بدهیم و با تمام وجود بجنگیم تا امتیازات کامل را از این بازی بگیریم.

ملوان کلاب : وصحبت پایانی با هواداران:

باز هم با تمام وجودم ازشون تشکر میکنم که مارو تنها نگذاشتند . فکر نمیکردم اینهمه هوادارا برای حمایت به تهران بیاید و از دیدنشان واقعا به وجد آمده بودم.استادیوم آزادی رو روی سرشان گذاشته بودند و به نوعی طرفداران رقیب را ساکت کرده بودند. انشاء الله بتوانیم دست به دست هم محکم و استوار به راهمان ادامه دهیم و تنها سهمیه شمال کشور را حفظ نماییم. ملوان واقعا در تمام استان گیلان طرفدار دارد و امیدواریم که همچنان بتوانیم آنها را خوشحال کنیم و جایگاه خود را در جدول ارتقاء دهیم به فکر سال آینده باشیم./

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net