سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: در طول ۹۰ دقیقه خوب بودیم و در نهایت با چاشنی شانس در ضربه پنالتی […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: در طول ۹۰ دقیقه خوب بودیم و در نهایت با چاشنی شانس در ضربه پنالتی با پیروزی از زمین خارج شدیم.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فیروز کریمی پس از دیدار پرسپولیس و ملوان بندرانزلی که با پیروزی یک بر صفر تیمش همراه شد، گفت: دو تیم فوتبال خوبی ارائه کردند. طبیعی بود وقتی ما زودتر به گل رسیدیم، از نظر شرایط روحی و هم با توجه به توان پرسپولیس ناچار به عقب‌نشینی شویم و فوتبال در زمین خودی را پیگیری کنیم.

 

وی افزود: در طول ۹۰ دقیقه خوب بودیم و در نهایت با چاشنی شانس در  ضربه پنالتی با پیروزی از زمین خارج شدیم. پیش از شروع بازی ۲-۳ بازیکن کلیدی خود را به دلایل مختلف از دست دادیم و از زمانی که به تیم آمده‌ام این مشکل را که ۳-۴ بازیکن اصلی تیم را در اختیار نداشته‌ایم.

 

سرمربی ملوان یادآور شد: آخرین بازیکنی که با این مشکل روبه‌رو شد احمد آهی است. متاسفانه بیشتر اوقات بازیکنان خود را به دلیل مصدومیت از دست می‌دهیم و این بدشانسی گریبانگیر ما شده است. در مورد آهی هم به دنبال بحث بیماری او بودیم و امیدوارم زودتر حالش خوب شود.


کریمی ادامه داد: علاوه بر احمد آهی ۳-۴ بازیکن خوب دیگر خود مانند رافخایی،روح‌الله عرب و مهدی‌پور را نداشتیم.البته پرسپولیس ۳-۴ بازیکن خوب خودش را نداشت، اما ما روی نیمکت هم با کمبود بازیکن روبه‌رو بودیم. من از بازیکنان تیم خود ممنونم که با این شرایط خوب کار کردند و بضاعت تیم ما هم همین است.

 

وی تصریح کرد: امیدوارم محرومیت‌ها و مصدومیت‌ها از تیم ما دور شود و اگر این مسئله ما را دچار مشکل نکند و بتوانیم در بازی‌های آینده از تمامی بازیکنان در زمین و بر روی نیمکت استفاده کنیم می‌توانیم در آینده نزدیک توفیقات خوبی داشته باشیم.

 

سرمربی ملوان در پایان در پاسخ به این سوال که آیا داور به درستی در دقایق پایانی برای پرسپولیس پنالتی گرفت، گفت: من با داور که صحبت کردم او گفت که دروازه‌بان به عنوان نفر آخر خطا کرده و هم خطای او درست بود و هم اخراجش، اما اگر به نظر من باشد داور باید به نفع ما خطا اعلام می‌کرد! هرچند نظر من مهم نیست نظر داور مهم است.