اختصاصی- به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان ” ملوان کلاب” روز جمعه بازی حساسی بین تیمهای ملوان بندرانزلی و پرسپولیس […]

اختصاصی- به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان ” ملوان کلاب” روز جمعه بازی حساسی بین تیمهای ملوان بندرانزلی و پرسپولیس تهران در استادیوم آزدی برگزار خواهد شد.

 

 


 

به همین خاطر از روزهای اخیر هواداران ملوان در جنب و جوش فراهم آوردن امکانات و وسایل نقلیه برای سفر به تهران و حمایت همه جانبه از قوهای سپید بودند که در یکی از حساس ترین مقاطع تاریخ فوتبالی خود میباشند . لذا در همین راستا و کمکهای تنی چند از هواداران خوب ملوان از جمله شعبان جعفری (عضو شورای شهر شهرستان بندرانزلی) و مهرداد اسکندری و همچنین آقایان مهدی عطایی و مهندس ابراهیم غلامی از کاربران خوب سایت ملوان کلاب و حاج جواد خوش اخلاق و پیگیریهای دلسوزانه آقای سیروس مرادی  ۲دستگاه اتوبوس برای اعزام هواداران تهیه گردید. ضمناً طبق شنیده ها یک دستگاه اتوبوس و دو دستگاه ون (میدل باکس) نیز ازسوی مسئولین شهرستان در اختیار علاقمندان قرار گرفته .

 

همچنین شنیده میشود تعداد بسیار زیادی از هواداران ملوان قصد دارند تا با ماشین های شخصی خود را به تهران برسانند و انزلیچیها و گیلانیهای مقیم تهران هم بصورت گسترده فردا به استادیوم آزادی خواهند آمد تا قوهای سپید بندر را حمایت همه جانبه نمایند که امیدواریم این حرکتهای مردمی و پشتیبانی گسترده هواداران ملوان منتج به کسب نتیجه مطلوب و پیروزی ملوانان در دیدار پیش رو باشد.

 

اما نکته دیگر در این خصوص بار دیگر بیتفاوتی و عدم همراهی و کمک باشگاه ملوان و در راس آن مالک آن در مورد اعزام هواداران به بازیهای بیرون از خانه دارد. در حالیکه بسیاری از تیمها آرزوی داشتن چنین هواداری دارند که بصورت خود جوش حاضر به همراهی عشقشان میباشند ولی مدیریت باشگاه ملوان باز هم نشان داد که حتی در چنین شرایط فوق العاده حساسی هم حاضر به فراهم آوردن امکانات برای رفاه حال این هوادار عاشق نیست که جای بسی تامل و البته تاسف فراوان دارد . اما خوشحالیم که هواداران ملوان این احساس مسئولیت را دارند که در هر شرایطی دست از حمایت تیم محبوبشان نمی کشند . و مطمئنا تا آخرین نفس در کنار سمبل و هویت شهر و استانشان خواهند بود.

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)