اختصاصی – تیم فوتبال ملوان بندرانزلی برای دیدار با پرسپولیس تهران یک بازیکن محروم و چند مصدوم خواهد داشت . […]

اختصاصی – تیم فوتبال ملوان بندرانزلی برای دیدار با پرسپولیس تهران یک بازیکن محروم و چند مصدوم خواهد داشت .

 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” تیم فوتبال ملوان در حالی جمعه ی هفته جاری در تهران به مصاف پرسپولیس می رود که عزت اله پورغاز مدافع میانی خود را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و همچنین حسین کنعانی و سید جلال رافخایی بازیکنان دو کارته ملوان هستند که خطر محرومیت در بازیهای بعدی در صورت گرفتن اخطار از داور مسابقه آنها را تهدید می کند .

 

سید جلال رافخایی که در دیدار برابر تراکتورسازی تبریز به دلیل مصدومیت غائب بود همچنان به مرز آمادگی نرسیده و در این دیدار نیز حضور نخواهد داشت . در این میان به دلیل محرومیت پورقاز کادر پزشکی ملوان در تلاشند تا احمد آهی را که چند مدتی است به دلیل بیماری ویروسی از شرایط آرمانی به دور است ، به بازی مقابل پرسپولیس برسانند تا در کنار حسین کنعانی در قلب دفاع ملوان به میدان برود که باید دید آیا شرایط بازی را پیدا می کند یا خیر . دیگر بازیکن مصدوم ملوان محسن یوسفی است که پس از دیدار با تراکتورسازی دچار مصدومیت گردید و تا روز دوشنبه نتوانست در تمرینات گروهی شرکت نماید اما کادرفنی بسیار امیدوارند تا وی را مقابل پرسپولیس همراه ملوان داشته باشند .

 

در مقابل پرسپولیس نیز مهدی طارمی و محمد نوری را به دلیل محرومیت و پیام صادقیان و نورمحمدی را به دلیل مصدومیت در دیدار برابر ملوان در اختیار نخواهد داشت .

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net